Práce pro OZP v Liberci

Liberec je statutární město Libereckého kraje a jako naše páté největší město nabízí mnoho nabídek práce pro OZP. Nalezněte svou lepší práci na severu Čech.

Projděte si naši kompletní nabídku práce pro OZP v Liberci a pokud Vás konkrétní nabídka práce zaujme, klikněte na její detail. Na detailu vybrané práce nabízíme jednoduchou možnost, jak kontaktovat společnost, která práci nabízí. Všechny nabídky práce byly označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením.

Hledáte práci v Liberci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme kompletní nabídku práce pro město Liberec. Nabídky práce byly společnostmi označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li mezi inzeráty pro Vás vhodnou pracovní pozici, můžete napsat přímo konkrétní společnosti, které evidujeme v našem katalogu. Všechny nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Liberec:

Zobrazená nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů a všechny jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Uklízeč/ka

Nabídka práce s názvem „Uklízeč/ka“ byla vystavena zaměstnavatelem „SIMACEK HS, spol. s r.o.“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 6800,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Liberec. Nabídka práce byla publikována dne 25. 9. 2022.

6800,-Kč / měsíc
Liberec

Správce budovy/provozní technik

Nabídka práce pro OZP s názvem „Správce budovy/provozní technik“ byla vystavena zaměstnavatelem „Okresní soud v Liberci“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 22710 - 32820,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Liberec. Nabídka práce byla publikována dne 25. 9. 2022.

22710 - 32820,-Kč / měsíc
Liberec

Konstruktér/ka - strojítenství, energetika

Nabídka práce s názvem „Konstruktér/ka - strojítenství, energetika“ byla vystavena zaměstnavatelem „ICT Engineering SE“ a je vhodná pro osoby se zdravotním postižením. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 40000 - 50000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Liberec. Nabídka práce byla publikována dne 24. 9. 2022.

40000 - 50000,-Kč / měsíc
Liberec

It devops & cloud engineer

Nabídka práce pro OZP s názvem „It devops & cloud engineer“ byla vystavena zaměstnavatelem „Knorr-Bremse Services Europe s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 80000 - 120000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Liberec. Nabídka práce byla publikována dne 22. 9. 2022.

80000 - 120000,-Kč / měsíc
Liberec

Hlavn ífinanční účetní

Nabídka práce s názvem „Hlavn ífinanční účetní“ byla vystavena zaměstnavatelem „Divadlo F.X.Šaldy Liberec,příspěvková organizace“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 28000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Liberec. Nabídka práce byla publikována dne 22. 9. 2022.

28000,-Kč / měsíc
Liberec

Vrátný/á, telefonista/ka

Nabídka práce pro osoby se zdravotním postižením s názvem „Vrátný/á, telefonista/ka“ byla vystavena zaměstnavatelem „Divadlo F.X.Šaldy Liberec,příspěvková organizace“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 16200,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Liberec. Nabídka práce byla publikována dne 22. 9. 2022.

16200,-Kč / měsíc
Liberec

Administrativní pracovník/ce

Nabídka práce s názvem „Administrativní pracovník/ce“ byla vystavena zaměstnavatelem „LIPA VELKOOBCHOD PAPÍREM s.r.o.“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 14000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Liberec. Nabídka práce byla publikována dne 22. 9. 2022.

14000,-Kč / měsíc
Liberec

Pracovník/ce na pomocné a úklidové práce v provozech stravovacího zařízení

Nabídka práce pro OZP s názvem „Pracovník/ce na pomocné a úklidové práce v provozech stravovacího zařízení“ byla vystavena zaměstnavatelem „TREKVILA s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 17000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Liberec. Nabídka práce byla publikována dne 22. 9. 2022.

17000,-Kč / měsíc
Liberec

Pracovník/ce na pomocné a úklidové práce v provozech stravovacího zařízení

Nabídka práce s názvem „Pracovník/ce na pomocné a úklidové práce v provozech stravovacího zařízení“ byla vystavena zaměstnavatelem „TREKVILA s.r.o.“ a je vhodná pro osoby se zdravotním postižením. Nabízen je pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce a mzda 115,-Kč / hodina. Místo výkonu práce Liberec. Nabídka práce byla publikována dne 22. 9. 2022.

115,-Kč / hodina
Liberec

Úklidový/á pracovník/ce - strojové čištění

Nabídka práce pro OZP s názvem „Úklidový/á pracovník/ce - strojové čištění“ byla vystavena zaměstnavatelem „TREKVILA NÁHRADNÍ PLNĚNÍ s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce a mzda 130,-Kč / hodina. Místo výkonu práce Liberec. Nabídka práce byla publikována dne 22. 9. 2022.

130,-Kč / hodina
Liberec

Liberecký kraj

Nenašli jste v Liberci pro Vás vhodnou nabídku práce?
Liberecký kraj nabízí 42 aktuálních nabídek práce pro OZP. Projděte si i ostatní volná místa, které v tomto kraji evidujeme a možná mezi nimi naleznete svou šanci na lepší práci.