Práce pro OZP v Olomouci

Olomouc je statutární město Olomouckého kraje a nabízí mnoho nabídek práce pro OZP. Jako významné moravské město Vám přináší dobrou šanci k nalezení lepší práce.

Projděte si naši kompletní nabídku práce pro OZP v Olomouci a pokud Vás konkrétní nabídka práce zaujme, klikněte na její detail. Na detailu vybrané práce nabízíme jednoduchou možnost, jak kontaktovat společnost, která práci nabízí. Všechny nabídky práce byly označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením.

Hledáte práci v Olomouci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme kompletní nabídku práce pro město Olomouc. Nabídky práce byly společnostmi označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li mezi inzeráty pro Vás vhodnou pracovní pozici, můžete napsat přímo konkrétní společnosti, které evidujeme v našem katalogu. Všechny nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Olomouc:

Zobrazená nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů a všechny jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovník/ce úklidu

Nabídka práce s názvem „Pracovník/ce úklidu“ byla vystavena zaměstnavatelem „Bartoň a Partner s.r.o.“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce a mzda 8100,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Olomouc. Nabídka práce byla publikována dne 25. 9. 2022.

8100,-Kč / měsíc
Olomouc

Uklízeč/ka

Nabídka práce pro OZP s názvem „Uklízeč/ka“ byla vystavena zaměstnavatelem „Výstaviště Flora Olomouc, a.s.“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 16200,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Olomouc. Nabídka práce byla publikována dne 25. 9. 2022.

16200,-Kč / měsíc
Olomouc

Pracovník/pracovnice úklidu

Nabídka práce s názvem „Pracovník/pracovnice úklidu“ byla vystavena zaměstnavatelem „MEDIZONE s.r.o.“ a je vhodná pro osoby se zdravotním postižením. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 8000 - 9500,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Olomouc. Nabídka práce byla publikována dne 23. 9. 2022.

8000 - 9500,-Kč / měsíc
Olomouc

Administrativní pracovník/pracovnice

Nabídka práce pro OZP s názvem „Administrativní pracovník/pracovnice“ byla vystavena zaměstnavatelem „MEDIZONE s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 13000 - 16000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Olomouc. Nabídka práce byla publikována dne 23. 9. 2022.

13000 - 16000,-Kč / měsíc
Olomouc

Strážný/á, vrátný/á

Nabídka práce s názvem „Strážný/á, vrátný/á“ byla vystavena zaměstnavatelem „Eagle Eyes a.s.“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 125,-Kč / hodina. Místo výkonu práce Olomouc. Nabídka práce byla publikována dne 23. 9. 2022.

125,-Kč / hodina
Olomouc

Pomocný personalista/personalistka

Nabídka práce pro osoby se zdravotním postižením s názvem „Pomocný personalista/personalistka“ byla vystavena zaměstnavatelem „Bartoň a Partner s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 24000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Olomouc. Nabídka práce byla publikována dne 21. 9. 2022.

24000,-Kč / měsíc
Olomouc

Uklízeč/ka

Nabídka práce s názvem „Uklízeč/ka“ byla vystavena zaměstnavatelem „Great Inn, spol. s r.o.“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce a mzda 100,-Kč / hodina. Místo výkonu práce Olomouc. Nabídka práce byla publikována dne 21. 9. 2022.

100,-Kč / hodina
Olomouc

Recepční/vrátný/vrátná

Nabídka práce pro OZP s názvem „Recepční/vrátný/vrátná“ byla vystavena zaměstnavatelem „DIOL družstvo“. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 107,-Kč / hodina. Místo výkonu práce Olomouc. Nabídka práce byla publikována dne 21. 9. 2022.

107,-Kč / hodina
Olomouc

Uklízeč/uklízečka zš

Nabídka práce s názvem „Uklízeč/uklízečka zš“ byla vystavena zaměstnavatelem „Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc, Holečkova 10, příspěvková organizace“ a je vhodná pro osoby se zdravotním postižením. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 14100 - 15580,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Olomouc. Nabídka práce byla publikována dne 12. 9. 2022.

14100 - 15580,-Kč / měsíc
Olomouc

Expedient/ka knih - manipulant/ka

Nabídka práce pro OZP s názvem „Expedient/ka knih - manipulant/ka“ byla vystavena zaměstnavatelem „GRF CZECH s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 13000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Olomouc. Nabídka práce byla publikována dne 10. 9. 2022.

13000,-Kč / měsíc
Olomouc

Olomoucký kraj

Nenašli jste v Olomouci pro Vás vhodnou nabídku práce?
Olomoucký kraj nabízí 59 aktuálních nabídek práce pro OZP. Projděte si i ostatní volná místa, které v tomto kraji evidujeme a možná mezi nimi naleznete svou šanci na lepší práci.