pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Učitel 2. stupně zš, aprobace čj a humanitární příp. výchovné předměty

Zaměstnavatel Základní škola a Mateřská škola Černovice, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Učitel 2. stupně zš, aprobace čj a humanitární příp. výchovné předměty" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 30000 - 43000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Černovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2021.

Administrativní pracovník/ice pošta partner

Zaměstnavatel RAUDO - výrobní družstvo invalidů nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/ice pošta partner" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9250,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brloh.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2021.

Kuchař/kuchařka

Zaměstnavatel Bufet.cz s.r.o. nabízí práci na pozici "Kuchař/kuchařka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 16000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2021.

Administrativní pracovník/nice - pošta partner

Zaměstnavatel RAUDO - výrobní družstvo invalidů nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/nice - pošta partner" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9250,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ústí nad Labem-Střekov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2021.

Uklízeč-ka - administrativní prostory u zákazníka ve vojnově městci zkrácený úvazek

Zaměstnavatel Blesk, společnost s ručením omezeným nabízí práci na pozici "Uklízeč-ka - administrativní prostory u zákazníka ve vojnově městci zkrácený úvazek" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 160,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Žďár nad Sázavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2021.

Strážný/á

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/á" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 13500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2021.

Administrativní pracovník/nice - recepční

Zaměstnavatel Miloš Hudík nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/nice - recepční" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ústí nad Labem-město.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2021.

Technik/technička, konzultant/konzultantka ict

Zaměstnavatel IndiGO group s.r.o. nabízí práci na pozici "Technik/technička, konzultant/konzultantka ict" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18500 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Rychnov nad Kněžnou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2021.

Prodavačka zmrzliny, výpomoc v kuchyni cukrárny

Zaměstnavatel Hakan Foods s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavačka zmrzliny, výpomoc v kuchyni cukrárny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 91,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Karviná.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2021.

Strážná/ý v nepřetržitém provozu - žďár n.s. - pro osoby se zp

Zaměstnavatel Josef Šilhan nabízí práci na pozici "Strážná/ý v nepřetržitém provozu - žďár n.s. - pro osoby se zp" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15200 - 17000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Žďár nad Sázavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.