pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovník/-ce kontroly kvality a metrologie

Zaměstnavatel Elakov Production s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/-ce kontroly kvality a metrologie" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 24000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Nosislav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 1. 2021.

Pomocník/ce úklidu

Zaměstnavatel TOP LANTIS spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Pomocník/ce úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 17000 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vysočany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2021.

Operátor do dřevovýroby

Zaměstnavatel DOMESTAV TREND s.r.o. nabízí práci na pozici "Operátor do dřevovýroby" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 8400,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Olomučany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2021.

Prodavač/ka v rybářských potřebách

Zaměstnavatel Petr Kilinger nabízí práci na pozici "Prodavač/ka v rybářských potřebách" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vranovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 3. 2021.

Ostraha objektu

Zaměstnavatel UNIPACK CZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha objektu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 90.5,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2021.

Uklízeči

Zaměstnavatel Handicap-chráněná dílna s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeči" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 3800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Horní Tošanovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 1. 2021.

Asistent/asistentka

Zaměstnavatel TOP LANTIS spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Asistent/asistentka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vysočany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2021.

Pracovník/-ice obchodu

Zaměstnavatel ERGOTEP, družstvo invalidů nabízí práci na pozici "Pracovník/-ice obchodu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 113,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2021.

Projektant elektro, měření a regulace

Zaměstnavatel DBD CONTROL SYSTEMS spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Projektant elektro, měření a regulace" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chotoviny.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 1. 2021.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel Krajské státní zastupitelství České Budějovice nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12380,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.