pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel SEŽEV chráněná dílna s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 10 týdně) a nabízená mzda 87.3,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Kroměříž.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 2. 2020.

Skladník/ce s řp sk. b

Zaměstnavatel VPT Partner s.r.o. nabízí práci na pozici "Skladník/ce s řp sk. b" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 16400,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Písek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 2. 2020.

Učitel/učitelka anglického jazyka

Zaměstnavatel Střední škola Pohoda s.r.o. nabízí práci na pozici "Učitel/učitelka anglického jazyka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 27000 - 35000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Litoměřice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 2. 2020.

Pracovník/ce kompletace - manipulant

Zaměstnavatel PCO - Montážní dílna, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce kompletace - manipulant" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 100,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 1. 2020.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel SEŽEV chráněná dílna s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 15 týdně) a nabízená mzda 87.3,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Bystřice pod Hostýnem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 2. 2020.

Pracovník,- ce úklidu

Zaměstnavatel DELTA facility, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník,- ce úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 7300,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kamenice nad Lipou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 2. 2020.

Učitelé 1. stupně

Zaměstnavatel Základní škola Kolín III., Lipanská 420 nabízí práci na pozici "Učitelé 1. stupně" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 11 týdně) a nabízená mzda 15000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kolín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 1. 2020.

Účetní

Zaměstnavatel BARVY A LAKY TELURIA, s.r.o. nabízí práci na pozici "Účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 17800 - 19000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Skrchov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 1. 2020.

Kontrolor/ka výroby

Zaměstnavatel PCO - Montážní dílna, s.r.o. nabízí práci na pozici "Kontrolor/ka výroby" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 110,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 1. 2020.

Montážní dělníci - opracování gumového těsnění

Zaměstnavatel JP1 s.r.o. nabízí práci na pozici "Montážní dělníci - opracování gumového těsnění" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 14600,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Vimperk.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 1. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.