pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Operátor pultu centralizované ochrany

Zaměstnavatel Josef Vávra nabízí práci na pozici "Operátor pultu centralizované ochrany" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce (maximálně 12 týdně) a nabízená mzda 87.3,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 5. 2020.

Účetní

Zaměstnavatel KODAP Brno, s.r.o. nabízí práci na pozici "Účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 25000 - 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Brno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 5. 2020.

Učitel / učitelka odborných předmětů - elektro

Zaměstnavatel Střední průmyslová škola Otty Wichterleho, příspěv nabízí práci na pozici "Učitel / učitelka odborných předmětů - elektro" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 30930 - 43000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hronov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 5. 2020.

Právník a pověřenec pro ochranu osobních údajů

Zaměstnavatel Město Strakonice nabízí práci na pozici "Právník a pověřenec pro ochranu osobních údajů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22980 - 33790,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Strakonice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 5. 2020.

Školní psycholog / školní psycholožka

Zaměstnavatel Střední průmyslová škola Otty Wichterleho, příspěv nabízí práci na pozici "Školní psycholog / školní psycholožka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 15135 - 18300,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hronov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 5. 2020.

Asistent/ka prodeje

Zaměstnavatel Generali Česká pojišťovna a.s. nabízí práci na pozici "Asistent/ka prodeje" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 20000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 5. 2020.

Řidič/ka - opravář/ka dodávkového vozu

Zaměstnavatel Žatecké lahůdky s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič/ka - opravář/ka dodávkového vozu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 11055,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Žatec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 5. 2020.

Revizní technici komínů

Zaměstnavatel Stavby COMPLET s.r.o. nabízí práci na pozici "Revizní technici komínů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 20000 - 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 5. 2020.

Mechanizátor/ka

Zaměstnavatel "ZAHRADNÍČEK, s.r.o." nabízí práci na pozici "Mechanizátor/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 20000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Louny.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 5. 2020.

Učitel / učitelka odborných předmětů - strojních

Zaměstnavatel Střední průmyslová škola Otty Wichterleho, příspěv nabízí práci na pozici "Učitel / učitelka odborných předmětů - strojních" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 30930 - 43000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hronov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 5. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.