pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pomocná kuchařka/ pomocný kuchař

Zaměstnavatel Ing. Petr Kuncl nabízí práci na pozici "Pomocná kuchařka/ pomocný kuchař" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Železná Ruda.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2021.

Pomocný kuchař/ka ve stravovacím zařízení

Zaměstnavatel Alexander Kiss nabízí práci na pozici "Pomocný kuchař/ka ve stravovacím zařízení" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Dobroměřice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2021.

Učitel/ka slaboproudých předmětů na sš

Zaměstnavatel Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Kladno nabízí práci na pozici "Učitel/ka slaboproudých předmětů na sš" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 32000 - 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kladno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 5. 2021.

Pracovní asistent/ka

Zaměstnavatel Sdružení TULIPAN, z.s. nabízí práci na pozici "Pracovní asistent/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2021.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel Maonel s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 150,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Plzeň 3.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2021.

Prodavač/-ka ve vinotéce

Zaměstnavatel GLM LEMI s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/-ka ve vinotéce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21000 - 23000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 5. 2021.

Kuchařka/kuchař

Zaměstnavatel Ing. Petr Kuncl nabízí práci na pozici "Kuchařka/kuchař" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Železná Ruda.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2021.

Pracovník ostrahy, strážný

Zaměstnavatel BLESK Servis s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník ostrahy, strážný" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Plzeň 1.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2021.

Pracovníci ostrahy, strážní, vrátní

Zaměstnavatel 1. Liberecká bezpečnostní, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci ostrahy, strážní, vrátní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 91 - 91,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 5. 2021.

Učitel/ka českého jazyka a dějepisu

Zaměstnavatel Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Kladno nabízí práci na pozici "Učitel/ka českého jazyka a dějepisu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 32000 - 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kladno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 5. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.