pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Číšník, servírka

Zaměstnavatel Ústav Pohoda, z.ú. nabízí práci na pozici "Číšník, servírka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 120,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Těrlicko.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2020.

Specialista péče o klienty

Zaměstnavatel NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou rep nabízí práci na pozici "Specialista péče o klienty" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 50000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2020.

Švadlena

Zaměstnavatel unuodesign s.r.o. nabízí práci na pozici "Švadlena" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 16500 - 19500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2020.

Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě

Zaměstnavatel Zdravé stravování s.r.o. nabízí práci na pozici "Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 6 týdně) a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Strážnice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2020.

Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech

Zaměstnavatel KOKINETICS s.r.o. nabízí práci na pozici "Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 90,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Kamenice nad Lipou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2020.

Automechanik / automechanička, opravář / opravářka zemědělských strojů, mechanik / mechanička

Zaměstnavatel Opravárenství Rasošky s.r.o. nabízí práci na pozici "Automechanik / automechanička, opravář / opravářka zemědělských strojů, mechanik / mechanička" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 27000 - 35000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Rasošky.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2020.

Instalatér - topenář

Zaměstnavatel NUMEX, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Instalatér - topenář" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 15 týdně) a nabízená mzda 200,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Brno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2020.

Lesní práce

Zaměstnavatel PURA MAYA s.r.o. nabízí práci na pozici "Lesní práce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Pelhřimov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2020.

Kuchař,- ka

Zaměstnavatel Želivka s.r.o. nabízí práci na pozici "Kuchař,- ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 35000 - 40000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Želiv.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2020.

Šičky

Zaměstnavatel TRIAS a spol., spol. s r. o. nabízí práci na pozici "Šičky" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 14600 - 15000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Havířov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 5. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.