pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Průzkum a sledování inzerce

Zaměstnavatel Active Colour s.r.o. nabízí práci na pozici "Průzkum a sledování inzerce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 4000 - 16000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Valašské Meziříčí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 3. 2021.

Kompletační dělník

Zaměstnavatel A-ASKA grafik s.r.o. nabízí práci na pozici "Kompletační dělník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 3800 - 7600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-sever.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 3. 2021.

Soustružník ve strojírenské výrobě

Zaměstnavatel Strojírna Soběslav s.r.o. nabízí práci na pozici "Soustružník ve strojírenské výrobě" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Soběslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 3. 2021.

Sanitář/ka

Zaměstnavatel Dětská psychiatrická nemocnice Louny nabízí práci na pozici "Sanitář/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 24200 - 28850,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Louny.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 3. 2021.

Obráběč/obráběčka cnc

Zaměstnavatel TIOKA - IKARIA GROUP s.r.o. nabízí práci na pozici "Obráběč/obráběčka cnc" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 28000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Police nad Metují.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 3. 2021.

Správce/správcová počítačové sítě

Zaměstnavatel DLNK s.r.o. nabízí práci na pozici "Správce/správcová počítačové sítě" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Nové Město nad Metují.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 3. 2021.

Dělník/dělnice ve výrobě

Zaměstnavatel Egerfish s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělník/dělnice ve výrobě" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16000 - 21000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Lenešice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 3. 2021.

Dělník, dělnice - oddělení testování

Zaměstnavatel KMP Bürotechnik, s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělník, dělnice - oddělení testování" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15200 - 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Čkyně.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 3. 2021.

Opravář elektromotocyklů a elektrokoloběžek

Zaměstnavatel TLAMKA s.r.o. nabízí práci na pozici "Opravář elektromotocyklů a elektrokoloběžek" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Boskovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 3. 2021.

Provozní pracovník/-ice

Zaměstnavatel Rotto, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Provozní pracovník/-ice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 95,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 3. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.