pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Telefonní konzultant(ka)

Zaměstnavatel Klientské centrum s.r.o. nabízí práci na pozici "Telefonní konzultant(ka)" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 100 - 130,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Ostrava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 2. 2020.

Ostraha parkoviště

Zaměstnavatel PPL Formation s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha parkoviště" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 90 - 100,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Praha.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 2. 2020.

Mistr výroby šicí dílny

Zaměstnavatel Výrobní družstvo VKUS Frýdek-Místek nabízí práci na pozici "Mistr výroby šicí dílny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Havířov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 2. 2020.

Pojišťovací a finanční poradce/kyně na obchodním místě

Zaměstnavatel ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB nabízí práci na pozici "Pojišťovací a finanční poradce/kyně na obchodním místě" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Slavičín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 2. 2020.

Pomocníci v kuchyni

Zaměstnavatel SPOLEK NUDZ nabízí práci na pozici "Pomocníci v kuchyni" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 8000 - 8000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Klecany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 1. 2020.

Členové výjezdové skupiny

Zaměstnavatel Iron Shield s. r. o. nabízí práci na pozici "Členové výjezdové skupiny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18800,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: .
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 2. 2020.

Učitel/ka 2. stupně zš - fyzika, matematika informatika

Zaměstnavatel Základní škola, Liberec, Česká 354, příspěvková or nabízí práci na pozici "Učitel/ka 2. stupně zš - fyzika, matematika informatika" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 22470 - 33000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 12. 2019.

Speciální pedagog(žka)

Zaměstnavatel Základní škola speciální, Ostrava-Slezská Ostrava, nabízí práci na pozici "Speciální pedagog(žka)" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 22470,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Ostrava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 2. 2020.

*učitel základní školy - nj + kombinace (- ideální dějepis)

Zaměstnavatel Základní škola a mateřská škola Křižanov, příspěvk nabízí práci na pozici "*učitel základní školy - nj + kombinace (- ideální dějepis)" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Křižanov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 1. 2020.

Odborný technik

Zaměstnavatel JAKUB ELEXMAYER, s.r.o. nabízí práci na pozici "Odborný technik" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Rakovník.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 2. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.