Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci pro OZP. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci pro OZP

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Obsluha čističky a kanalizace odpadních vod

Nabídka práce s názvem „Obsluha čističky a kanalizace odpadních vod“ byla vystavena zaměstnavatelem „TECOS GROUP s.r.o.“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 16000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Bohuslavice.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 5. 2022.

16000,-Kč / měsíc
Bohuslavice

Učitelka předškolní pedagogika

Nabídka práce pro OZP s názvem „Učitelka předškolní pedagogika“ byla vystavena zaměstnavatelem „Střední škola, Základní škola, Mateřská škola, Dětský domov a Speciálně pedagogické centrum Mladá Boleslav, příspěvková organizace“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 35000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Mladá Boleslav.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 5. 2022.

35000,-Kč / měsíc
Mladá Boleslav

Vrátný/strážný

Nabídka práce s názvem „Vrátný/strážný“ byla vystavena zaměstnavatelem „BALDERM Plus s.r.o.“ a je vhodná pro osoby se zdravotním postižením. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 96.4,-Kč / hodina. Místo výkonu práce Poděbrady.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 5. 2022.

96.4,-Kč / hodina
Poděbrady

Ostraha prodejny penny

Nabídka práce pro OZP s názvem „Ostraha prodejny penny“ byla vystavena zaměstnavatelem „Čechymen financial real s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce a mzda 120 - 125,-Kč / hodina. Místo výkonu práce Poděbrady.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 5. 2022.

120 - 125,-Kč / hodina
Poděbrady

Učitel 2.stupně

Nabídka práce s názvem „Učitel 2.stupně“ byla vystavena zaměstnavatelem „Základní škola a Mateřská škola Mladá Boleslav , Václavkova 1040, příspěvková organizace“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 32820 - 42780,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Mladá Boleslav.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 5. 2022.

32820 - 42780,-Kč / měsíc
Mladá Boleslav

Vychovatelka školní družiny + asistent pedagoga

Nabídka práce pro osoby se zdravotním postižením s názvem „Vychovatelka školní družiny + asistent pedagoga“ byla vystavena zaměstnavatelem „Střední škola, Základní škola, Mateřská škola, Dětský domov a Speciálně pedagogické centrum Mladá Boleslav, příspěvková organizace“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 35000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Mladá Boleslav.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 5. 2022.

35000,-Kč / měsíc
Mladá Boleslav

Všeobecní administrativní pracovníci

Nabídka práce s názvem „Všeobecní administrativní pracovníci“ byla vystavena zaměstnavatelem „symetrie s.r.o.“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 12000 - 15000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Brno-Židenice.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 5. 2022.

12000 - 15000,-Kč / měsíc
Brno-Židenice

Pomocná síla do kuchyně

Nabídka práce pro OZP s názvem „Pomocná síla do kuchyně“ byla vystavena zaměstnavatelem „GASTROCENTRUM POSFORM s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a mzda 100,-Kč / hodina. Místo výkonu práce Brno-střed.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 5. 2022.

100,-Kč / hodina
Brno-střed

Projektant/ka vodohospodářských staveb

Nabídka práce s názvem „Projektant/ka vodohospodářských staveb“ byla vystavena zaměstnavatelem „Technical Project, s.r.o.“ a je vhodná pro osoby se zdravotním postižením. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 25000 - 35000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Brno-střed.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 5. 2022.

25000 - 35000,-Kč / měsíc
Brno-střed

Učitel/učitelka všeobecně vzdělávacích předmětů - matematika, fyzika, anglický jazyk, německý jazyk, přírodopis, informatika

Nabídka práce pro OZP s názvem „Učitel/učitelka všeobecně vzdělávacích předmětů - matematika, fyzika, anglický jazyk, německý jazyk, přírodopis, informatika“ byla vystavena zaměstnavatelem „Základní škola Rumburk, Tyršova ulice 1066/2, okres Děčín, příspěvková organizace“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 32820 - 42780,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Rumburk.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 5. 2022.

32820 - 42780,-Kč / měsíc
Rumburk

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.