pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Finanční konzultant

Zaměstnavatel Tomáš Hylš nabízí práci na pozici "Finanční konzultant" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 35000 - 50000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Boskovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 9. 2021.

Pracovník ostrahy

Zaměstnavatel REXON SECURITY plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník ostrahy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 90.5,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 9. 2021.

Krejčí/krejčová

Zaměstnavatel Mikina Česká Republika s.r.o. nabízí práci na pozici "Krejčí/krejčová" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18500 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Česká Skalice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 9. 2021.

Mzdovámzdový účetní

Zaměstnavatel Ministerstvo vnitra ČR nabízí práci na pozici "Mzdovámzdový účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19760 - 29740,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 11.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 9. 2021.

Prodavač/ka

Zaměstnavatel SV Store s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 120 - 140,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 9. 2021.

Ostatní uklízeči a pomocníci

Zaměstnavatel INUS Příbram s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostatní uklízeči a pomocníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9500 - 10500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Příbram.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 9. 2021.

Pracovník/ce v sociálních službách/aktivizační pracovník do denního stacionáře

Zaměstnavatel Buona Strada s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce v sociálních službách/aktivizační pracovník do denního stacionáře" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 18500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 9. 2021.

Účetní

Zaměstnavatel Domov pro seniory Severní Terasa, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19730 - 28920,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ústí nad Labem-Severní Terasa.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 9. 2021.

Recepční

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. nabízí práci na pozici "Recepční" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 14800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Sudoměřice u Bechyně.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 9. 2021.

Pomocný kuchař/ka

Zaměstnavatel Milan Turbák nabízí práci na pozici "Pomocný kuchař/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Senice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 9. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.