pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Ročtář zti a út

Zaměstnavatel PROTOM Strakonice, s.r.o. nabízí práci na pozici "Ročtář zti a út" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Strakonice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 6. 2021.

Pomocní pracovníci v kuchyni, úklidoví pracovníci

Zaměstnavatel Cake Art s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocní pracovníci v kuchyni, úklidoví pracovníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 16500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 6. 2021.

Stavební konstruktér/ka

Zaměstnavatel B E K O Engineering, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Stavební konstruktér/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 35000 - 45000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Plzeň 3.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 6. 2021.

Strážný/strážná

Zaměstnavatel VKUS-BUSTAN s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/strážná" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 14000 - 15500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 6. 2021.

Strážný/á, vrátný/á

Zaměstnavatel OKO 69, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/á, vrátný/á" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 106.6,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Litoměřice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 6. 2021.

Vrátní

Zaměstnavatel Agentura PANCÉŘ s.r.o. nabízí práci na pozici "Vrátní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 4.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 6. 2021.

Pracovníci obchodu

Zaměstnavatel ERGOTEP, družstvo invalidů nabízí práci na pozici "Pracovníci obchodu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12950 - 17606,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kolín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 6. 2021.

Učitel/ka český jazyk - anglický jazyk

Zaměstnavatel Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Volyně, Lidická 135 nabízí práci na pozici "Učitel/ka český jazyk - anglický jazyk" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 31490 - 41940,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Volyně.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 6. 2021.

Skladník

Zaměstnavatel SPRÁVA STÁTNÍCH HMOTNÝCH REZERV nabízí práci na pozici "Skladník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16800 - 22990,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Polerady.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 6. 2021.

Montér interiérového stínění

Zaměstnavatel Univers Tech s.r.o. nabízí práci na pozici "Montér interiérového stínění" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 10000 - 15000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Plzeň 2-Slovany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 6. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.