pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 13600,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Jindřichův Hradec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 10. 2019.

Řidiči svozového vozidla sk. c

Zaměstnavatel AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidiči svozového vozidla sk. c" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Benátky nad Jizerou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 9. 2019.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 89,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Jindřichův Hradec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 10. 2019.

Operátor(ka) výroby

Zaměstnavatel Trelleborg Boots Mladá Boleslav s.r.o. nabízí práci na pozici "Operátor(ka) výroby" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000 - 27000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Mladá Boleslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 9. 2019.

Skladník / skladnice, přípravář / přípravářka

Zaměstnavatel SANS Products s.r.o. nabízí práci na pozici "Skladník / skladnice, přípravář / přípravářka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 25 týdně) a nabízená mzda 12000 - 29000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 10. 2019.

Dělník / dělnice plastikářské výroby (obsluha drtičů, mlýnů)

Zaměstnavatel Petr Slánský nabízí práci na pozici "Dělník / dělnice plastikářské výroby (obsluha drtičů, mlýnů)" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 25 týdně) a nabízená mzda 12500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 10. 2019.

Obchodní zástupce / zástupkyně v oblasti obalových materiálů, čisticí a papírové hygieny, autokosmet

Zaměstnavatel SANS Products s.r.o. nabízí práci na pozici "Obchodní zástupce / zástupkyně v oblasti obalových materiálů, čisticí a papírové hygieny, autokosmet" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 28000 - 70000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 10. 2019.

Elektroinženýr výzkumný a vývojový pracovník

Zaměstnavatel EMP - Centauri, společnost s ručením omezeným nabízí práci na pozici "Elektroinženýr výzkumný a vývojový pracovník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 33000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Klatovy.
Tato nabídka práce byla publikována dne 28. 9. 2019.

Operátoři logistiky - řidiči vzv

Zaměstnavatel Kautex Textron Bohemia spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Operátoři logistiky - řidiči vzv" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kněžmost.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 9. 2019.

Učitelé na i. stupni základních škol

Zaměstnavatel Základní škola Svitavy, Felberova 2 nabízí práci na pozici "Učitelé na i. stupni základních škol" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 28630 - 37330,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Svitavy.
Tato nabídka práce byla publikována dne 24. 9. 2019.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.