pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Uklízečk/ka

Zaměstnavatel Petr Fiala - velkoobchod s drogerií s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízečk/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 8350,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Dalovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.

Obsluha čerpací stanice/pokladní

Zaměstnavatel Jan Rybák nabízí práci na pozici "Obsluha čerpací stanice/pokladní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Plzeň 3.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.

Prodavač(ka) - šička

Zaměstnavatel BAKARA PLUS s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač(ka) - šička" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 18500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Břeclav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.

Řidič/řidička

Zaměstnavatel BOK & LK s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič/řidička" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 15200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kadaň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 1. 2021.

Pomocné práce na rágálovém servisu

Zaměstnavatel L O M N Á spol. s r. o. nabízí práci na pozici "Pomocné práce na rágálovém servisu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 90.5 - 106.4,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Nový Jičín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.

Pomocný/á pracovník/ce v potravinářství

Zaměstnavatel Sociální podnik Jasan, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný/á pracovník/ce v potravinářství" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12600 - 12600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Velké Hostěrádky.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.

Technická podpora prodeje

Zaměstnavatel AUTOKLEVER spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Technická podpora prodeje" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Nový Jičín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.

Strážný - detektiv prodejny

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný - detektiv prodejny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Fulnek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.

Technici zabezpečovacích systémů a it

Zaměstnavatel HEROS GROUP s.r.o. nabízí práci na pozici "Technici zabezpečovacích systémů a it" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chomutov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.

Pracovníci přípravy tisku

Zaměstnavatel KAEM TISK s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci přípravy tisku" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 19000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Suchdol nad Odrou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.