pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Dělník/ce

Zaměstnavatel M&M Object Security s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 5702,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Soběslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 8. 2021.

Pracovník zákaznického centra

Zaměstnavatel Mgr. Jaroslav Veselý nabízí práci na pozici "Pracovník zákaznického centra" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 30000 - 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 8. 2021.

Úklidový/á pracovník/ce

Zaměstnavatel TREKVILA NÁHRADNÍ PLNĚNÍ s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklidový/á pracovník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 16000 - 17000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 8. 2021.

Kuchař-ka

Zaměstnavatel Michal Ondřej nabízí práci na pozici "Kuchař-ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 23000 - 27000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Opava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 8. 2021.

Pracovník call centra - telefonista

Zaměstnavatel Mgr. Jaroslav Veselý nabízí práci na pozici "Pracovník call centra - telefonista" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 20000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 8. 2021.

Pizař-ka

Zaměstnavatel Michal Ondřej nabízí práci na pozici "Pizař-ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 23000 - 27000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Opava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 8. 2021.

Pomocná síla do kuchyně

Zaměstnavatel Palcát services s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocná síla do kuchyně" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 8. 2021.

Pracovník/ce úklidu

Zaměstnavatel Společnost FIFTY+ z. s. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 10500 - 13000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 8. 2021.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel M&M Object Security s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 5702,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Soběslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 8. 2021.

Kadeřnice/kadeřník

Zaměstnavatel Markéta Thielová nabízí práci na pozici "Kadeřnice/kadeřník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o pracovní činnosti, plný úvazek a nabízená mzda 15200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 8. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.