pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Autoelektrikář/-ka

Zaměstnavatel EKOBUS a.s. nabízí práci na pozici "Autoelektrikář/-ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 115,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Litvínov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2020.

Šička-švadlena

Zaměstnavatel MYJÓMI družstvo invalidů nabízí práci na pozici "Šička-švadlena" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 12000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Brno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2020.

Ruční baliči, plniči a etiketovači

Zaměstnavatel Zdravé stravování s.r.o. nabízí práci na pozici "Ruční baliči, plniči a etiketovači" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 6 týdně) a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Strážnice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2020.

Specialisté pro styk s veřejností - fundraiser

Zaměstnavatel Česká abilympijská asociace, z.s. nabízí práci na pozici "Specialisté pro styk s veřejností - fundraiser" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 7300 - 10000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Pardubice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2020.

Pracovník,- ce úklidu

Zaměstnavatel DELTA facility, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník,- ce úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 7300,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Pelhřimov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2020.

Dělník, řidič traktoru pro rozvážku stravy

Zaměstnavatel Nemocnice Pelhřimov, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Dělník, řidič traktoru pro rozvážku stravy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17900 - 26300,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Pelhřimov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2020.

Prodejce nákladních vozů

Zaměstnavatel Milan Král a.s. nabízí práci na pozici "Prodejce nákladních vozů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Litvínovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2020.

Elektromontér

Zaměstnavatel Jan Pražák nabízí práci na pozici "Elektromontér" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22500 - 35000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2020.

Specialista zákaznické linky

Zaměstnavatel O2 Family, s.r.o. nabízí práci na pozici "Specialista zákaznické linky" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 50000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2020.

Dělník / dělnice zdravotnické výroby - balič / balička

Zaměstnavatel LINON CZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělník / dělnice zdravotnické výroby - balič / balička" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 15 týdně) a nabízená mzda 14600,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Červený Kostelec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 5. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.