pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Kontrolor/ka kvality zboží

Zaměstnavatel SUPPORT GROUP, s.r.o. nabízí práci na pozici "Kontrolor/ka kvality zboží" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Přerov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 5. 2021.

Sw engineer - elektronik/specialista - elektronička/specialistka

Zaměstnavatel Ammann Czech Republic a.s. nabízí práci na pozici "Sw engineer - elektronik/specialista - elektronička/specialistka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 45000 - 49000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Nové Město nad Metují.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 5. 2021.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel FORCORP GROUP spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 99.9,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Písek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 5. 2021.

Šič/ka, švadlena do chráněné dílny - řemeslná textilní výroba

Zaměstnavatel Občanské sdružení D.R.A.K. z.s. nabízí práci na pozici "Šič/ka, švadlena do chráněné dílny - řemeslná textilní výroba" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 16800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 5. 2021.

Pomocný administrativní pracovník/pracovnice eshopu

Zaměstnavatel SUPPORT GROUP, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný administrativní pracovník/pracovnice eshopu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Přerov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 5. 2021.

Správce střelnice

Zaměstnavatel Střelnice Skalice s.r.o. nabízí práci na pozici "Správce střelnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 33500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Žitenice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 5. 2021.

Projektant/ka v energetice

Zaměstnavatel INVELT ENERGO, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Projektant/ka v energetice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Plzeň 2-Slovany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 5. 2021.

R&d value analyst

Zaměstnavatel Ammann Czech Republic a.s. nabízí práci na pozici "R&d value analyst" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 43000 - 47000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Nové Město nad Metují.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 5. 2021.

Pojišťovací specialista - správce kmene

Zaměstnavatel Roman Macháč nabízí práci na pozici "Pojišťovací specialista - správce kmene" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 5. 2021.

Masér/ka

Zaměstnavatel Pavlína Bartošová nabízí práci na pozici "Masér/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9250,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hejnice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 5. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.