pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Samostatný projektant/ka mar

Zaměstnavatel STAVOKLIMA s.r.o. nabízí práci na pozici "Samostatný projektant/ka mar" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 35000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Homole.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 2. 2020.

Řidič/ka na rozvoz výrobků - brigáda

Zaměstnavatel JIZERSKÉ PEKÁRNY, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Řidič/ka na rozvoz výrobků - brigáda" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 100,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Česká Lípa.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 1. 2020.

Řidič nákladního vozidla s nosičem kontejneru a hydraulickou rukou

Zaměstnavatel Robert Janák s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič nákladního vozidla s nosičem kontejneru a hydraulickou rukou" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 29000 - 40000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 1. 2020.

Samostatný projektant/ka tzb/hvac - se zaměřením na topení a chlazení

Zaměstnavatel STAVOKLIMA s.r.o. nabízí práci na pozici "Samostatný projektant/ka tzb/hvac - se zaměřením na topení a chlazení" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 35000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Homole.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 1. 2020.

Čištění (obsluha myčky) osobních automobilů

Zaměstnavatel SEITES s.r.o. nabízí práci na pozici "Čištění (obsluha myčky) osobních automobilů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 14600 - 15500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Český Krumlov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 1. 2020.

Kuchař/kuchařka

Zaměstnavatel Farní charita Litoměřice nabízí práci na pozici "Kuchař/kuchařka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Litoměřice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 1. 2020.

Pracovník/ice kompletace

Zaměstnavatel PCO - Montážní dílna, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ice kompletace" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 90,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Trhové Sviny.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 1. 2020.

Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů

Zaměstnavatel PCO - Montážní dílna, s.r.o. nabízí práci na pozici "Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 90,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 1. 2020.

Vedoucí skladu

Zaměstnavatel Obelisk Praha s.r.o. nabízí práci na pozici "Vedoucí skladu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 25000 - 45000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 1. 2020.

Řidič/ka na rozvoz výrobků

Zaměstnavatel JIZERSKÉ PEKÁRNY, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Řidič/ka na rozvoz výrobků" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Česká Lípa.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 1. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.