pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Skladník/-ice

Zaměstnavatel OSMOST s.r.o. nabízí práci na pozici "Skladník/-ice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 14600 - 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Most.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 5. 2020.

Obsluha vysokozdvižného vozíku

Zaměstnavatel NATURYSS s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha vysokozdvižného vozíku" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 12000 - 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Litvínov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 5. 2020.

Pracovník,- ce úklidu

Zaměstnavatel DELTA facility, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník,- ce úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 7300,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kamenice nad Lipou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2020.

Pomocníci v kuchyni

Zaměstnavatel Ústav Pohoda, z.ú. nabízí práci na pozici "Pomocníci v kuchyni" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 90,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Těrlicko.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2020.

Pracovník fyzické ostrahy

Zaměstnavatel BPSA s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník fyzické ostrahy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 14600,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Červená Řečice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2020.

Bezpečnostní pracovník

Zaměstnavatel INVESTMENT AGENCY s.r.o. nabízí práci na pozici "Bezpečnostní pracovník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 96.3,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Humpolec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2020.

Všeobecná sestra, praktická sestra

Zaměstnavatel Domov pro seniory Máj České Budějovice, příspěvkov nabízí práci na pozici "Všeobecná sestra, praktická sestra" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 27100,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2020.

Zdravotní sestra

Zaměstnavatel Sang Lab - klinická laboratoř, s.r.o. nabízí práci na pozici "Zdravotní sestra" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 22000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kladno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2020.

Úklidový pracovník

Zaměstnavatel OKO 69, s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklidový pracovník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 87.3,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Nymburk.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2020.

Pomocná síla do skladu - prodej pracovních pomůcek

Zaměstnavatel JIPOSTAV, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Pomocná síla do skladu - prodej pracovních pomůcek" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 10950,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Humpolec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.