Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci pro OZP. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci pro OZP

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Ochranka - hlídač parkoviště

Nabídka práce s názvem „Ochranka - hlídač parkoviště“ byla vystavena zaměstnavatelem „APEX gaming EUROPE a.s.“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 115,-Kč / hodina. Místo výkonu práce Strážný.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2022.

115,-Kč / hodina
Strážný

Kuchař

Nabídka práce pro OZP s názvem „Kuchař“ byla vystavena zaměstnavatelem „APEX gaming EUROPE a.s.“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 200,-Kč / hodina. Místo výkonu práce Strážný.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2022.

200,-Kč / hodina
Strážný

Strážný/ná

Nabídka práce s názvem „Strážný/ná“ byla vystavena zaměstnavatelem „B.A.LEV s.r.o.“ a je vhodná pro osoby se zdravotním postižením. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a mzda 17900,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Poděbrady.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2022.

17900,-Kč / měsíc
Poděbrady

Pomocník/ce v kostele

Nabídka práce pro OZP s názvem „Pomocník/ce v kostele“ byla vystavena zaměstnavatelem „BENEVITA, s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 4100,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Český Dub.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2022.

4100,-Kč / měsíc
Český Dub

Školnice

Nabídka práce s názvem „Školnice“ byla vystavena zaměstnavatelem „Mateřská škola Bukovno-Líny, příspěvková organizace“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 12687,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Bukovno.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2022.

12687,-Kč / měsíc
Bukovno

Maséři

Nabídka práce pro osoby se zdravotním postižením s názvem „Maséři“ byla vystavena zaměstnavatelem „Unika Relax, s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 13425 - 19000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Havířov.
Nabídka práce byla publikována dne 20. 5. 2022.

13425 - 19000,-Kč / měsíc
Havířov

Distributoři reklamních letáků

Nabídka práce s názvem „Distributoři reklamních letáků“ byla vystavena zaměstnavatelem „Česká distribuční k.s.“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce a mzda 8100,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Jablunkov.
Nabídka práce byla publikována dne 20. 5. 2022.

8100,-Kč / měsíc
Jablunkov

Uklízeč/ka

Nabídka práce pro OZP s názvem „Uklízeč/ka“ byla vystavena zaměstnavatelem „D & G Services, s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce a mzda 5000 - 7000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Dlouhý Most.
Nabídka práce byla publikována dne 19. 5. 2022.

5000 - 7000,-Kč / měsíc
Dlouhý Most

Obsluha cnc laser řezacího stroje

Nabídka práce s názvem „Obsluha cnc laser řezacího stroje“ byla vystavena zaměstnavatelem „CDS holding s.r.o.“ a je vhodná pro osoby se zdravotním postižením. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 31000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Český Dub.
Nabídka práce byla publikována dne 19. 5. 2022.

31000,-Kč / měsíc
Český Dub

Vrátný/á

Nabídka práce pro OZP s názvem „Vrátný/á“ byla vystavena zaměstnavatelem „M&M Object Security s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 12150,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Svijany.
Nabídka práce byla publikována dne 19. 5. 2022.

12150,-Kč / měsíc
Svijany

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.