pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Lékař - internista

Zaměstnavatel Vězeňská služba České republiky nabízí práci na pozici "Lékař - internista" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 58030 - 69650,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kynšperk nad Ohří.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Řidič/ka

Zaměstnavatel Věra Žďárská nabízí práci na pozici "Řidič/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 9500 - 12000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Skalice u České Lípy.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 5. 2020.

Pracovník,- ce úklidu

Zaměstnavatel DELTA facility, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník,- ce úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 7300,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Pelhřimov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2020.

Asistent/-ka obchodního zástupce

Zaměstnavatel NATURYSS s.r.o. nabízí práci na pozici "Asistent/-ka obchodního zástupce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 12000 - 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Litvínov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 5. 2020.

Mechanik elektronických zařízení

Zaměstnavatel Fly Henry s.r.o. nabízí práci na pozici "Mechanik elektronických zařízení" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000 - 26000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Rožnov pod Radhoštěm.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 5. 2020.

Pracovník,- ce servisního úklidu

Zaměstnavatel UNICLEAN spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník,- ce servisního úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 10950,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Pelhřimov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2020.

Obsluha čerpací stanice

Zaměstnavatel PĚKNICE s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha čerpací stanice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 23000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Pelhřimov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2020.

Prodavač/ka - zkrácený úvazek

Zaměstnavatel GARMENT s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/ka - zkrácený úvazek" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 8500 - 10000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Vysoké Mýto.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Montážní dělník/ dělnice

Zaměstnavatel glue+more s.r.o. nabízí práci na pozici "Montážní dělník/ dělnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 17000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Ústrašín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 5. 2020.

Lékař - bez atestace

Zaměstnavatel Vězeňská služba České republiky nabízí práci na pozici "Lékař - bez atestace" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 50620 - 60990,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kynšperk nad Ohří.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.