pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Prodavač/-ka zdravé výživy

Zaměstnavatel Ignis Forst s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/-ka zdravé výživy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 11600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Návsí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 2. 2021.

Údržbář areálu družstva

Zaměstnavatel DITA výrobní družstvo invalidů nabízí práci na pozici "Údržbář areálu družstva" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16000 - 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 2. 2021.

Učitel anglický jazyk, německý jazyk

Zaměstnavatel Základní škola Jindřichův Hradec I, Štítného 121 nabízí práci na pozici "Učitel anglický jazyk, německý jazyk" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 33000 - 45000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jindřichův Hradec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 2. 2021.

Elektrikáři

Zaměstnavatel JELMARK, s.r.o. nabízí práci na pozici "Elektrikáři" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 26000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 2. 2021.

Manager/ka pro ostrahu vrátnic a objektů

Zaměstnavatel M&M Object Security s.r.o. nabízí práci na pozici "Manager/ka pro ostrahu vrátnic a objektů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20462,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Soběslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 2. 2021.

Učitel zeměpis, fyzika

Zaměstnavatel Základní škola Jindřichův Hradec I, Štítného 121 nabízí práci na pozici "Učitel zeměpis, fyzika" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 33000 - 45000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jindřichův Hradec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 2. 2021.

Třídění kovových součástek za pomoci lupy a měrek

Zaměstnavatel SARFERT, spol. s r. o. nabízí práci na pozici "Třídění kovových součástek za pomoci lupy a měrek" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Benešov nad Černou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 2. 2021.

Ostraha prodejny kaufland

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny kaufland" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 2. 2021.

Učitel/ka matematiky a informatiky

Zaměstnavatel Základní škola a Mateřská škola Větřní nabízí práci na pozici "Učitel/ka matematiky a informatiky" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30930 - 40320,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Větřní.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 2. 2021.

Manipulační dělník/ce

Zaměstnavatel EKO MB s.r.o. nabízí práci na pozici "Manipulační dělník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 8000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 2. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.