pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovník úklidu čb

Zaměstnavatel SIMACEK HS, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník úklidu čb" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 90,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 2. 2020.

Montážní dělníci ostatních výrobků

Zaměstnavatel OKNOSTYL group s.r.o. nabízí práci na pozici "Montážní dělníci ostatních výrobků" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 14600,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kuřim.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 2. 2020.

Telefonista/- tka

Zaměstnavatel CTSCZ spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Telefonista/- tka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19000 - 26000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Chomutov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 2. 2020.

Projektanti

Zaměstnavatel NĚMEC POLÁK, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Projektanti" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000 - 35000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Praha.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 2. 2020.

Pracovník/ce do krájírny

Zaměstnavatel MEDICA FILTER spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce do krájírny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kašperské Hory.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 2. 2020.

Ekonom/ka

Zaměstnavatel Oblastní charita Havlíčkův Brod nabízí práci na pozici "Ekonom/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Havlíčkův Brod.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 2. 2020.

Ostraha - detektiv prodejny

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha - detektiv prodejny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 12100,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Lanškroun.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 2. 2020.

32560 praktické sestry

Zaměstnavatel Thomayerova nemocnice nabízí práci na pozici "32560 praktické sestry" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19390 - 28290,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Praha.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 2. 2020.

Uklízeč

Zaměstnavatel PREMIO INVEST s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 14600,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Praha.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 2. 2020.

Vedoucí divize - zástupce/zástupkyně vedoucích divizí

Zaměstnavatel OKO 69, s.r.o. nabízí práci na pozici "Vedoucí divize - zástupce/zástupkyně vedoucích divizí" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20500 - 28500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Litoměřice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 2. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.