pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Řidič vzv - ekonorista - skladník - manipulant

Zaměstnavatel ITLC s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič vzv - ekonorista - skladník - manipulant" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19700 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jablonec nad Nisou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2021.

Kontrolor/kontrolorka kvality

Zaměstnavatel WISCONSIN ENGINEERING CZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Kontrolor/kontrolorka kvality" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Prostějov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2021.

Servisní technik pro e-shop a prodejnu it

Zaměstnavatel ANTALON s.r.o. nabízí práci na pozici "Servisní technik pro e-shop a prodejnu it" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2021.

Číšník/servírka

Zaměstnavatel Hotel Liberec s.r.o. nabízí práci na pozici "Číšník/servírka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 20000 - 28000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2021.

Kuchař/ka

Zaměstnavatel Hotel Liberec s.r.o. nabízí práci na pozici "Kuchař/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 20000 - 28000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2021.

Pověřenec/pověřenkyně pro gdpr

Zaměstnavatel RAUDO - výrobní družstvo invalidů nabízí práci na pozici "Pověřenec/pověřenkyně pro gdpr" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 11300,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Šumperk.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2021.

Strojní zámečník/zámečnice, montér/montérka

Zaměstnavatel WISCONSIN ENGINEERING CZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Strojní zámečník/zámečnice, montér/montérka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Prostějov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2021.

Pracovník/ce úklidu - uklízeč/ka

Zaměstnavatel JASPA Servis s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce úklidu - uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 7600 - 9000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Opava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2021.

Administrativní pracovník/ce se znalostí hotelového prostředí

Zaměstnavatel Hotel Liberec s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/ce se znalostí hotelového prostředí" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 20000 - 28000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2021.

Ostraha prodejny lidl

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny lidl" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 18000 - 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Zábřeh.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.