pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Údržbář - seřizovač

Zaměstnavatel OTAVA, výrobní družstvo nabízí práci na pozici "Údržbář - seřizovač" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 150,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Prachatice. Nabídka práce byla publikována dne 19. 11. 2021.

Hospodyně

Zaměstnavatel HEROS servis s.r.o. nabízí práci na pozici "Hospodyně" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 10000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Chomutov. Nabídka práce byla publikována dne 15. 11. 2021.

Obsluha ohraňovacího lisu

Zaměstnavatel Kovopol Industry, a.s. nabízí práci na pozici "Obsluha ohraňovacího lisu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Třinec. Nabídka práce byla publikována dne 12. 11. 2021.

Aktivizační pracovník s praxí

Zaměstnavatel JIPRO-CASH s.r.o. nabízí práci na pozici "Aktivizační pracovník s praxí" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 19000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Chřibská. Nabídka práce byla publikována dne 12. 11. 2021.

Pracovníci odklázení sněhu

Zaměstnavatel DELTA facility, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci odklázení sněhu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 135,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Zlín. Nabídka práce byla publikována dne 15. 11. 2021.

Sales support & order processing specialist

Zaměstnavatel Eppendorf Czech & Slovakia s.r.o. nabízí práci na pozici "Sales support & order processing specialist" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 30400,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Říčany. Nabídka práce byla publikována dne 15. 11. 2021.

Strážný/strážná

Zaměstnavatel FYTEA Service s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/strážná" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 15200,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Chomutov. Nabídka práce byla publikována dne 12. 11. 2021.

Obsluha cnc pálicího stroje

Zaměstnavatel Kovopol Industry, a.s. nabízí práci na pozici "Obsluha cnc pálicího stroje" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Třinec. Nabídka práce byla publikována dne 12. 11. 2021.

Chůva

Zaměstnavatel Maonel servis s.r.o. nabízí práci na pozici "Chůva" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 150 - 170,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Plzeň 3. Nabídka práce byla publikována dne 15. 11. 2021.

Obchodník - strojírenství

Zaměstnavatel Advantage Group, a.s. nabízí práci na pozici "Obchodník - strojírenství" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 18000 - 60000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Praha 3. Nabídka práce byla publikována dne 15. 11. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.