pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Ostraha objektu

Zaměstnavatel SKYCLEAN s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha objektu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 106.6,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Sezimovo Ústí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 2. 2021.

Vrátný/vrátná

Zaměstnavatel Marcel Brtek nabízí práci na pozici "Vrátný/vrátná" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15300,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Žatec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 2. 2021.

Všeobecná sestra - bez odborného dohledu

Zaměstnavatel Dětská psychiatrická nemocnice Louny nabízí práci na pozici "Všeobecná sestra - bez odborného dohledu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 39700 - 52400,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Louny.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 2. 2021.

Prodavač/prodavačka

Zaměstnavatel Damipa Baby s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/prodavačka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9250 - 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Broumov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 2. 2021.

Vrátní

Zaměstnavatel Bohumil Tomek nabízí práci na pozici "Vrátní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15200 - 17000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Úvaly.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 2. 2021.

Marketingový pracovníci

Zaměstnavatel Ezop plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Marketingový pracovníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 100 - 130,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Zlín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 2. 2021.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel D & G Services, s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 5000 - 7000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Dlouhý Most.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 2. 2021.

Obsluha kavárny - servírka/barista

Zaměstnavatel MUZEUM ČOKOLÁDY a MARCIPÁNU o.p.s. nabízí práci na pozici "Obsluha kavárny - servírka/barista" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 130,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 2. 2021.

Řidič - autodomichávače - mixu

Zaměstnavatel START Zelený s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič - autodomichávače - mixu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brtnice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 2. 2021.

Obchodní zástupce

Zaměstnavatel PIROS Czech s.r.o. nabízí práci na pozici "Obchodní zástupce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 2. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.