pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Technik pro opravy tv

Zaměstnavatel VSP DATA a.s. nabízí práci na pozici "Technik pro opravy tv" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Sezimovo Ústí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 1. 2020.

Řidič sk. c, e

Zaměstnavatel Marián Lutišan nabízí práci na pozici "Řidič sk. c, e" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Rakovník.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 2. 2020.

Montážní pracovník výpočetní techniky

Zaměstnavatel VSP DATA a.s. nabízí práci na pozici "Montážní pracovník výpočetní techniky" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 14600,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Sezimovo Ústí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 1. 2020.

Obsluha cnc vysekávacího stroje

Zaměstnavatel VIBOX, a.s. nabízí práci na pozici "Obsluha cnc vysekávacího stroje" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Jasenná.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 2. 2020.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel SKYCLEAN s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 90 - 150,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 1. 2020.

Administrativně technický pracovník call centra

Zaměstnavatel VSP DATA a.s. nabízí práci na pozici "Administrativně technický pracovník call centra" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Sezimovo Ústí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 1. 2020.

Pradlena/pradlák

Zaměstnavatel Aktivní život o.p.s. nabízí práci na pozici "Pradlena/pradlák" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 15000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 12. 2019.

Bezpečnostní pracovníci

Zaměstnavatel SECURITY CONTROL, spol. s r. o. nabízí práci na pozici "Bezpečnostní pracovníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 18000 - 21000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Otrokovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 2. 2020.

Specialista zákaznické/technické podpory (se znalostí ruského a anglického jazyka) customer advisor

Zaměstnavatel Conduent Czech Republic s.r.o. nabízí práci na pozici "Specialista zákaznické/technické podpory (se znalostí ruského a anglického jazyka) customer advisor " a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 23500 - 35000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Praha.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 2. 2020.

Technik pro opravy mobilních telefonů

Zaměstnavatel VSP DATA a.s. nabízí práci na pozici "Technik pro opravy mobilních telefonů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Sezimovo Ústí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 1. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.