pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Noční hlídač

Zaměstnavatel AGRO Bílá a.s. nabízí práci na pozici "Noční hlídač" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 14500 - 16000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bílá.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2021.

Pracovníci ostrahy, strážní

Zaměstnavatel FAEE, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci ostrahy, strážní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 90.5,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Běchovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 5. 2021.

Učitel/ka s aprobací pro ii. stupeň základní školy (m, ict, fy)

Zaměstnavatel Základní škola a mateřská škola Blížejov, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Učitel/ka s aprobací pro ii. stupeň základní školy (m, ict, fy)" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 32170 - 41940,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Horšovský Týn.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2021.

Účetní územního samosprávného celku

Zaměstnavatel Obec Panenské Břežany nabízí práci na pozici "Účetní územního samosprávného celku" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 10000 - 14000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Panenské Břežany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2021.

Pradlena/zaměstnanec prádelny

Zaměstnavatel Domov Pod Kavčí Skálou, poskytovatel sociálních služeb nabízí práci na pozici "Pradlena/zaměstnanec prádelny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 120,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Říčany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2021.

Vedoucí šicí dílny

Zaměstnavatel DUKO s.r.o. nabízí práci na pozici "Vedoucí šicí dílny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 16800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec-Vratislavice nad Nisou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2021.

Strojník/řidič

Zaměstnavatel ZETES KT, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Strojník/řidič" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Klatovy.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2021.

Pomocný skladník/skladnice

Zaměstnavatel unuodesign s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný skladník/skladnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 5. 2021.

Skladník/ce

Zaměstnavatel GMP uni s.r.o. nabízí práci na pozici "Skladník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9400,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Veselí nad Moravou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2021.

Ostraha prodejny lidl

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny lidl" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 18000 - 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kosmonosy.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 6. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.