pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Servisní technici pc

Zaměstnavatel AREVAL s.r.o. nabízí práci na pozici "Servisní technici pc" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 8. 2021.

Pracovníci obchodního oddělení pro komunikaci se zákazníkem a prodej zboží se zaměřením na věci denní spotřeby

Zaměstnavatel AMRES TECH, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci obchodního oddělení pro komunikaci se zákazníkem a prodej zboží se zaměřením na věci denní spotřeby" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19000 - 24000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 8. 2021.

Úklid veřejných prostranství

Zaměstnavatel Technické služby Blansko, s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklid veřejných prostranství" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Blansko.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 8. 2021.

Kuchař/-ka

Zaměstnavatel ALBERTOVA stavební společnost s.r.o. nabízí práci na pozici "Kuchař/-ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bukovec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 8. 2021.

Směnový mistr

Zaměstnavatel ATOMO PROJEKT s.r.o. nabízí práci na pozici "Směnový mistr" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 28000 - 34000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Černá Hora.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 8. 2021.

Pracovníci pro telefonický prodej a péči o zákazníky se zaměřením na produkty denní spotřeby

Zaměstnavatel AMRES TECH, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci pro telefonický prodej a péči o zákazníky se zaměřením na produkty denní spotřeby" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 8000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 8. 2021.

Zámečníci

Zaměstnavatel CONTI THERM spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Zámečníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 8. 2021.

Elektromechanik - elektromechanička

Zaměstnavatel GMW-měřicí technika,s.r.o. nabízí práci na pozici "Elektromechanik - elektromechanička" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Blansko.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 8. 2021.

Pracovníci obchodního oddělení pro budování síťového marketingu a služeb se zaměřením na věci denní spotřeby

Zaměstnavatel AMRES TECH, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci obchodního oddělení pro budování síťového marketingu a služeb se zaměřením na věci denní spotřeby" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 11000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 8. 2021.

Obchodní zástupci

Zaměstnavatel AREVAL s.r.o. nabízí práci na pozici "Obchodní zástupci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 8. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.