pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Řidič/ka

Zaměstnavatel Věra Žďárská nabízí práci na pozici "Řidič/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 9500 - 12000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Skalice u České Lípy.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 5. 2020.

Montážní dělník/ dělnice

Zaměstnavatel glue+more s.r.o. nabízí práci na pozici "Montážní dělník/ dělnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 17000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Ústrašín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 5. 2020.

Obsluha vysokozdvižného vozíku

Zaměstnavatel NATURYSS s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha vysokozdvižného vozíku" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 12000 - 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Litvínov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 5. 2020.

Mechanik elektronických zařízení

Zaměstnavatel Fly Henry s.r.o. nabízí práci na pozici "Mechanik elektronických zařízení" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000 - 26000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Rožnov pod Radhoštěm.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 5. 2020.

Pracovník,- ce úklidu

Zaměstnavatel DELTA facility, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník,- ce úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 7300,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Pelhřimov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2020.

Pracovník,- ce servisního úklidu

Zaměstnavatel UNICLEAN spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník,- ce servisního úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 10950,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Pelhřimov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2020.

Asistent/-ka obchodního zástupce

Zaměstnavatel NATURYSS s.r.o. nabízí práci na pozici "Asistent/-ka obchodního zástupce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 12000 - 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Litvínov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 5. 2020.

Výdej obědů

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. nabízí práci na pozici "Výdej obědů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 12075,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Lanškroun.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 5. 2020.

Obsluha čerpací stanice

Zaměstnavatel PĚKNICE s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha čerpací stanice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 23000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Pelhřimov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2020.

Pomocníci v kuchyni

Zaměstnavatel Ústav Pohoda, z.ú. nabízí práci na pozici "Pomocníci v kuchyni" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 90,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Těrlicko.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.