pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Administrativní pracovník/pracovnice

Zaměstnavatel A.G.J. - chráněná dílna s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 15000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Rybitví.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Úklidový pracovník/ce pro úklid bytových prostor

Zaměstnavatel PERFECT pure service, o.p.s. nabízí práci na pozici "Úklidový pracovník/ce pro úklid bytových prostor" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Veselí nad Moravou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Uklízení venkovních prostor areálu avx + lisování odpadu

Zaměstnavatel JASPA s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízení venkovních prostor areálu avx + lisování odpadu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Bzenec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Šič/šičky

Zaměstnavatel FORBYT, s.r.o. nabízí práci na pozici "Šič/šičky" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9600 - 11000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Lektor/ka

Zaměstnavatel PERFECT pure service, o.p.s. nabízí práci na pozici "Lektor/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 17000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Rohatec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Mistr/ová výroby

Zaměstnavatel ZEKO INVA s.r.o. nabízí práci na pozici "Mistr/ová výroby" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 16000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Český Krumlov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Pracovník/pracovník úklidu

Zaměstnavatel A.G.J. - chráněná dílna s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/pracovník úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 112,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Rybitví.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Montážní dělník/ice

Zaměstnavatel ZEKO INVA s.r.o. nabízí práci na pozici "Montážní dělník/ice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 87.3 - 105,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Český Krumlov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Pomocný kuchař/kuchařka

Zaměstnavatel Mateřská škola, základní škola a střední škola Daneta, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný kuchař/kuchařka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 17000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Pracovník/ce čištění interiéru aut

Zaměstnavatel PERFECT pure service, o.p.s. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce čištění interiéru aut" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 10500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 12. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.