Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci pro OZP. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci pro OZP

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Řidič/ka autobusu

Nabídka práce s názvem „Řidič/ka autobusu“ byla vystavena zaměstnavatelem „Autobusová doprava s.r.o. Podbořany“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a mzda 44000 - 55000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Podbořany.
Nabídka práce byla publikována dne 3. 6. 2022.

44000 - 55000,-Kč / měsíc
Podbořany

Programátor

Nabídka práce pro OZP s názvem „Programátor“ byla vystavena zaměstnavatelem „Maluješ s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a mzda 30000 - 40000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Praha 4.
Nabídka práce byla publikována dne 3. 6. 2022.

30000 - 40000,-Kč / měsíc
Praha 4

Operátor call centra

Nabídka práce s názvem „Operátor call centra“ byla vystavena zaměstnavatelem „Maluješ s.r.o.“ a je vhodná pro osoby se zdravotním postižením. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 14000 - 16000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Praha 4.
Nabídka práce byla publikována dne 3. 6. 2022.

14000 - 16000,-Kč / měsíc
Praha 4

Administrace, práce na pc

Nabídka práce pro OZP s názvem „Administrace, práce na pc“ byla vystavena zaměstnavatelem „Maluješ s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 17000 - 18000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Praha 4.
Nabídka práce byla publikována dne 3. 6. 2022.

17000 - 18000,-Kč / měsíc
Praha 4

Pracovníci ostrahy - ostraha prodejny albert

Nabídka práce s názvem „Pracovníci ostrahy - ostraha prodejny albert“ byla vystavena zaměstnavatelem „Protektia s.r.o.“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 110,-Kč / hodina. Místo výkonu práce Třinec.
Nabídka práce byla publikována dne 3. 6. 2022.

110,-Kč / hodina
Třinec

Pomocná kuchařka/pomocný kuchař

Nabídka práce pro osoby se zdravotním postižením s názvem „Pomocná kuchařka/pomocný kuchař“ byla vystavena zaměstnavatelem „Horest Group s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a mzda 22500,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Železná Ruda.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 6. 2022.

22500,-Kč / měsíc
Železná Ruda

Kuchařka/kuchař

Nabídka práce s názvem „Kuchařka/kuchař“ byla vystavena zaměstnavatelem „Horest Group s.r.o.“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a mzda 22500,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Železná Ruda.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 6. 2022.

22500,-Kč / měsíc
Železná Ruda

Servírky/číšník

Nabídka práce pro OZP s názvem „Servírky/číšník“ byla vystavena zaměstnavatelem „Horest Group s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a mzda 25000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Železná Ruda.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 6. 2022.

25000,-Kč / měsíc
Železná Ruda

Servírky/číšník

Nabídka práce s názvem „Servírky/číšník“ byla vystavena zaměstnavatelem „Horest Group s.r.o.“ a je vhodná pro osoby se zdravotním postižením. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a mzda 25000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Železná Ruda.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 6. 2022.

25000,-Kč / měsíc
Železná Ruda

Ostraha prodejny lidl

Nabídka práce pro OZP s názvem „Ostraha prodejny lidl“ byla vystavena zaměstnavatelem „GADO, s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a mzda 107,-Kč / hodina. Místo výkonu práce Liberec-Vratislavice nad Nisou.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 6. 2022.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.