pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Správa a údržba venkovních prostor

Zaměstnavatel SANARA s.r.o. nabízí práci na pozici "Správa a údržba venkovních prostor" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 13000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 5. 2021.

Vrátní

Zaměstnavatel SANARA s.r.o. nabízí práci na pozici "Vrátní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 13000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 5. 2021.

Zaměstnanci úklidu

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. nabízí práci na pozici "Zaměstnanci úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 5700 - 7600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 5. 2021.

Noční asistent pedagoga - žďár nad sáz. - poloviční úvazek

Zaměstnavatel Výchovný ústav, základní škola, střední škola a středisko výchovné péče, Velké Meziříčí, K Rakůvkám 1 nabízí práci na pozici "Noční asistent pedagoga - žďár nad sáz. - poloviční úvazek" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Žďár nad Sázavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 5. 2021.

Mistr výroby

Zaměstnavatel MILKOM SERVIS s.r.o. nabízí práci na pozici "Mistr výroby" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 16000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec-Vratislavice nad Nisou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 5. 2021.

Qc inspektor/inspektorka - kontrolor/kontrolorka kvality

Zaměstnavatel Ammann Czech Republic a.s. nabízí práci na pozici "Qc inspektor/inspektorka - kontrolor/kontrolorka kvality" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 27000 - 29000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Nové Město nad Metují.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 5. 2021.

Pomocný/á dělník/ce

Zaměstnavatel M&M Object Security s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný/á dělník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 3801,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Soběslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 5. 2021.

Pracovník ostrahy /strážný

Zaměstnavatel LUXUS Service, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník ostrahy /strážný" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17000 - 19000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-střed.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2021.

Kuchař/kuchařka

Zaměstnavatel Bufet.cz s.r.o. nabízí práci na pozici "Kuchař/kuchařka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 16000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Litoměřice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 5. 2021.

R&d value analyst

Zaměstnavatel Ammann Czech Republic a.s. nabízí práci na pozici "R&d value analyst" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 43000 - 47000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Nové Město nad Metují.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 5. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.