pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Administrativní pracovník/ce praha

Zaměstnavatel Chráněná dílna ToZařídíme s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/ce praha" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 8000 - 16000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Praha.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 5. 2020.

Obsluha v prádelně

Zaměstnavatel MSTS Company, s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha v prádelně" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 8900,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Ostrava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 4. 2020.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel FORCORP GROUP spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 96.3 - 125,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Praha.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 4. 2020.

Uklizeč/ka výrobních a kancelářských prostor - pracoviště prachatice

Zaměstnavatel PERSEID.CZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklizeč/ka výrobních a kancelářských prostor - pracoviště prachatice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 87.3,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Prachatice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 5. 2020.

Recepční

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. nabízí práci na pozici "Recepční" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 13024,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Sudoměřice u Bechyně.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 4. 2020.

Prodavač/ka

Zaměstnavatel Dana Maniurová nabízí práci na pozici "Prodavač/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 22 týdně) a nabízená mzda 9790 - 12000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Arnoltice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2020.

Obchodní zástupce / zástupkyně pro exportní prodej dřevoobráběcích strojů a tepelné techniky

Zaměstnavatel ROJEK dřevoobráběcí stroje a.s. nabízí práci na pozici "Obchodní zástupce / zástupkyně pro exportní prodej dřevoobráběcích strojů a tepelné techniky" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 45000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Častolovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 4. 2020.

Vedoucí skladu

Zaměstnavatel Obelisk Praha s.r.o. nabízí práci na pozici "Vedoucí skladu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 25000 - 45000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 4. 2020.

Rada - specialista veřejných zakázek

Zaměstnavatel Agentura ochrany přírody a krajiny České republiky nabízí práci na pozici "Rada - specialista veřejných zakázek" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25130 - 37030,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Praha.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 5. 2020.

Dispečer/ka úklidu

Zaměstnavatel A.G.J. - chráněná dílna s.r.o. nabízí práci na pozici "Dispečer/ka úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 23000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Rybitví.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 5. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.