pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Učitel všeobecně vzdělávacích předmětů sš - matematika

Zaměstnavatel Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb, Varnsdorf, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Učitel všeobecně vzdělávacích předmětů sš - matematika" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30930 - 40320,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Varnsdorf.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 1. 2021.

Učitel odborných předmětů sš - elektrotechnika

Zaměstnavatel Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb, Varnsdorf, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Učitel odborných předmětů sš - elektrotechnika" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30930 - 40320,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Varnsdorf.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 1. 2021.

Učitel odborných předmětů sš - autoopravárenství

Zaměstnavatel Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb, Varnsdorf, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Učitel odborných předmětů sš - autoopravárenství" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 15465 - 20160,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Varnsdorf.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 1. 2021.

Učitel odborných předmětů sš - speciální pedagogika - stravovací a ubytovací služby

Zaměstnavatel Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb, Varnsdorf, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Učitel odborných předmětů sš - speciální pedagogika - stravovací a ubytovací služby" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30930 - 40320,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Varnsdorf.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 1. 2021.

Učitel odborných předmětů sš - speciální pedagogika - zednické práce

Zaměstnavatel Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb, Varnsdorf, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Učitel odborných předmětů sš - speciální pedagogika - zednické práce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30930 - 40320,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Varnsdorf.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 1. 2021.

Učitel odborných předmětů sš - speciální pedagogika - stravovací a ubytovací služby

Zaměstnavatel Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb, Varnsdorf, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Učitel odborných předmětů sš - speciální pedagogika - stravovací a ubytovací služby" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 15465 - 20160,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Varnsdorf.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 1. 2021.

Učitel všeobecně vzdělávacích předmětů sš - německý jazyk

Zaměstnavatel Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb, Varnsdorf, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Učitel všeobecně vzdělávacích předmětů sš - německý jazyk" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30930 - 40320,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Varnsdorf.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 1. 2021.

Učitel odborných předmětů sš - strojírenství

Zaměstnavatel Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb, Varnsdorf, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Učitel odborných předmětů sš - strojírenství" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30930 - 40320,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Varnsdorf.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 1. 2021.

Učitel všeobecně vzdělávacích předmětů sš - anglický jazyk

Zaměstnavatel Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb, Varnsdorf, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Učitel všeobecně vzdělávacích předmětů sš - anglický jazyk" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30930 - 40320,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Varnsdorf.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 1. 2021.

Učitel všeobecně vzdělávacích předmětů sš- speciální pedagogika - matematika

Zaměstnavatel Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb, Varnsdorf, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Učitel všeobecně vzdělávacích předmětů sš- speciální pedagogika - matematika" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30930 - 40320,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Varnsdorf.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 1. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.