Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci pro OZP. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci pro OZP

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Ostatní praktičtí lékaři

Nabídka práce s názvem „Ostatní praktičtí lékaři“ byla vystavena zaměstnavatelem „MedicalHelp Česká republika s.r.o.“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 23000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Praha 2.
Nabídka práce byla publikována dne 16. 3. 2022.

23000,-Kč / měsíc
Praha 2

Dentální hygienisti

Nabídka práce pro OZP s názvem „Dentální hygienisti“ byla vystavena zaměstnavatelem „MedicalHelp Česká republika s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 23000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Praha 2.
Nabídka práce byla publikována dne 16. 3. 2022.

23000,-Kč / měsíc
Praha 2

Servisní technik/čka - junior/senior

Nabídka práce s názvem „Servisní technik/čka - junior/senior“ byla vystavena zaměstnavatelem „Praha Music Center spol. s r.o.“ a je vhodná pro osoby se zdravotním postižením. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a mzda 25000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Louny.
Nabídka práce byla publikována dne 14. 3. 2022.

25000,-Kč / měsíc
Louny

Servisní technici pc

Nabídka práce pro OZP s názvem „Servisní technici pc“ byla vystavena zaměstnavatelem „AREVAL s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 10000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Třinec.
Nabídka práce byla publikována dne 14. 3. 2022.

10000,-Kč / měsíc
Třinec

Telefonní asistenti

Nabídka práce s názvem „Telefonní asistenti“ byla vystavena zaměstnavatelem „AREVAL s.r.o.“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 10000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Třinec.
Nabídka práce byla publikována dne 14. 3. 2022.

10000,-Kč / měsíc
Třinec

Pomocné šičky/švadleny

Nabídka práce pro osoby se zdravotním postižením s názvem „Pomocné šičky/švadleny“ byla vystavena zaměstnavatelem „AREVAL s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 8100,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Vendryně.
Nabídka práce byla publikována dne 14. 3. 2022.

8100,-Kč / měsíc
Vendryně

Obchodní zástupci

Nabídka práce s názvem „Obchodní zástupci“ byla vystavena zaměstnavatelem „AREVAL s.r.o.“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 10000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Třinec.
Nabídka práce byla publikována dne 14. 3. 2022.

10000,-Kč / měsíc
Třinec

Prodavač/-ka

Nabídka práce pro OZP s názvem „Prodavač/-ka“ byla vystavena zaměstnavatelem „AREVAL s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 9500,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Vendryně.
Nabídka práce byla publikována dne 14. 3. 2022.

9500,-Kč / měsíc
Vendryně

Pomocní manipulační pracovníci v dopravě

Nabídka práce s názvem „Pomocní manipulační pracovníci v dopravě“ byla vystavena zaměstnavatelem „Mosolf Automobillogistik s.r.o.“ a je vhodná pro osoby se zdravotním postižením. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 20000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Dobrovice.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 3. 2022.

20000,-Kč / měsíc
Dobrovice

Klenotníci - zlatníci

Nabídka práce pro OZP s názvem „Klenotníci - zlatníci“ byla vystavena zaměstnavatelem „AUMANTI design s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a mzda 21000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Třinec.
Nabídka práce byla publikována dne 10. 3. 2022.

21000,-Kč / měsíc
Třinec

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.