pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Řidič

Zaměstnavatel VETAMIX s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Klatovy.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2021.

Doplňovač zboží, merchandiser

Zaměstnavatel DISPOSERVIS s.r.o. nabízí práci na pozici "Doplňovač zboží, merchandiser" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9000 - 13500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Pelhřimov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.

Ostatní uklízeči a pomocníci

Zaměstnavatel Město Žirovnice nabízí práci na pozici "Ostatní uklízeči a pomocníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Žirovnice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.

Vedoucí úředník-úřednice odboru správy majetku mú louny

Zaměstnavatel Město Louny nabízí práci na pozici "Vedoucí úředník-úřednice odboru správy majetku mú louny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 24770 - 36470,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Louny.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2021.

Obsluha v kavárně

Zaměstnavatel Coworkingové družstvo Spolu nabízí práci na pozici "Obsluha v kavárně" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 7600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Humpolec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.

Strážný/ strážná

Zaměstnavatel RASYGUARD SECURITY, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/ strážná" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 15200 - 16100,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 3.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.

Asistent/ka hlavní účetní

Zaměstnavatel KASRO spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Asistent/ka hlavní účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 17000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2021.

Pracovník/ice ostrahy

Zaměstnavatel PCO - hlídací služba, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ice ostrahy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2021.

Uklízeč-ka

Zaměstnavatel FORCORP GROUP spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč-ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 90.5,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Budišov nad Budišovkou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2021.

Zahradník, zahradnice - pomocné práce

Zaměstnavatel Iveta Musilová nabízí práci na pozici "Zahradník, zahradnice - pomocné práce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15200 - 18500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Lenešice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.