pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Ostraha - detektiv prodejny

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha - detektiv prodejny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 12600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Uničov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 5. 2021.

Distributor reklamních letáků

Zaměstnavatel Česká distribuční k.s. nabízí práci na pozici "Distributor reklamních letáků" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 3800 - 7600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 10.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 5. 2021.

Všeobecný/á administrativní pracovník/ce - pro přímé zajištění kurzů

Zaměstnavatel Institut Bernarda Bolzana v.o.s. nabízí práci na pozici "Všeobecný/á administrativní pracovník/ce - pro přímé zajištění kurzů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 5. 2021.

Prodavač/prodavačka

Zaměstnavatel SVĚRÁKOVÁ s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/prodavačka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 10000 - 11000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 5. 2021.

Pomocná účetní

Zaměstnavatel LARGO BRNO,spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Pomocná účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 15000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Újezd u Brna.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 5. 2021.

Strážný/á - detektiv prodejny

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/á - detektiv prodejny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Velká Bystřice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 5. 2021.

Prodavač/-ka ve vinotéce

Zaměstnavatel GLM LEMI s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/-ka ve vinotéce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21000 - 23000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 5. 2021.

Pradlena/pradlák

Zaměstnavatel Aktivní život o.p.s. nabízí práci na pozici "Pradlena/pradlák" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 15000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 5. 2021.

Strojníci

Zaměstnavatel Petr Stonawski nabízí práci na pozici "Strojníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 150,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Bystřice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 5. 2021.

Pomocný pracovník prádelny

Zaměstnavatel PRAVO s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný pracovník prádelny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 13000 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vodňany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 6. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.