pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovník kompletace - obsluha strojů

Zaměstnavatel PCO - Montážní dílna, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník kompletace - obsluha strojů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15000 - 18000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 4. 2020.

Strážný, vrátný

Zaměstnavatel OKO 69, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný, vrátný" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 35 týdně) a nabízená mzda 102.8,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Nymburk.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 4. 2020.

Pomocný ošetřovatel/ka hospodářských zvířat

Zaměstnavatel Diana Houdová nabízí práci na pozici "Pomocný ošetřovatel/ka hospodářských zvířat" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 15 týdně) a nabízená mzda 5500 - 7000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Spojil.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 5. 2020.

Šička

Zaměstnavatel JITEX COMFORT s.r.o. nabízí práci na pozici "Šička" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 14600 - 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Písek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Mechanici klimatizačních zařízení, tepelných čerpadel (zapojení, zprovoznění)

Zaměstnavatel MANDÍK, a.s. nabízí práci na pozici "Mechanici klimatizačních zařízení, tepelných čerpadel (zapojení, zprovoznění)" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hostomice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 4. 2020.

Pracovník/ce kompletace - manipulant

Zaměstnavatel PCO - Montážní dílna, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce kompletace - manipulant" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 100,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 4. 2020.

Svářecí technolog/žka

Zaměstnavatel MANDÍK, a.s. nabízí práci na pozici "Svářecí technolog/žka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 33000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hostomice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 4. 2020.

Technik, seřizovač

Zaměstnavatel PCO - Montážní dílna, s.r.o. nabízí práci na pozici "Technik, seřizovač" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 26000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 4. 2020.

Kontrolor/ka výroby

Zaměstnavatel PCO - Montážní dílna, s.r.o. nabízí práci na pozici "Kontrolor/ka výroby" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 110,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 4. 2020.

Pracovník/ice kompletace

Zaměstnavatel PCO - Montážní dílna, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ice kompletace" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 90,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 4. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.