pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Inspektor bezpečnostní služby

Zaměstnavatel SOLID PROXY s.r.o. nabízí práci na pozici "Inspektor bezpečnostní služby" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 32000 - 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Moravská Ostrava a Přívoz.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 8. 2021.

Skladník - expedient

Zaměstnavatel Kasia vera s.r.o. nabízí práci na pozici "Skladník - expedient" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Říčany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 8. 2021.

Pracovník/ce na pomocné práce na prodejně

Zaměstnavatel Petr Svoboda nabízí práci na pozici "Pracovník/ce na pomocné práce na prodejně" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 90.5,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Žarošice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 8. 2021.

Pracovníci ostrahy, strážní

Zaměstnavatel FORCORP GROUP spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci ostrahy, strážní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 106.56,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 8. 2021.

Domovní technici/domovníci

Zaměstnavatel ARCOS FM CZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Domovní technici/domovníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Otvice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 7. 2021.

Pracovník/ce ostrahy, strážný/á

Zaměstnavatel Hlídací služba Luděk Šmejkal s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce ostrahy, strážný/á" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 15200 - 16000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 8. 2021.

Pokojská

Zaměstnavatel TREKVILA s.r.o. nabízí práci na pozici "Pokojská" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Lipno nad Vltavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 8. 2021.

Pomocný referent/pomocná referentka prodeje, zásobování

Zaměstnavatel Obaly Kartony, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný referent/pomocná referentka prodeje, zásobování" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 18000 - 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Krupka.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 7. 2021.

Fundraiser

Zaměstnavatel Centrum LADA - zapsaný spolek nabízí práci na pozici "Fundraiser" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 10500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Pacov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 8. 2021.

Kuchař/kuchařka - pod vedením

Zaměstnavatel FOKUS Liberec o.p.s. nabízí práci na pozici "Kuchař/kuchařka - pod vedením" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 7600 - 8400,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 7. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.