pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Kuchař/-ka

Zaměstnavatel OKNA & DVEŘE KAPSIA s.r.o. nabízí práci na pozici "Kuchař/-ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 100 - 200,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Bocanovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 4. 2020.

Recepční ubytovny

Zaměstnavatel BRYVECASTA s.r.o. nabízí práci na pozici "Recepční ubytovny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 35 týdně) a nabízená mzda 15491 - 15800,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 4. 2020.

Provozní pracovník/-ice

Zaměstnavatel Rotto, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Provozní pracovník/-ice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 95,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 4. 2020.

Úklidový pracovník pro úklid kancelářských prostor

Zaměstnavatel PERFECT pure service, o.p.s nabízí práci na pozici "Úklidový pracovník pro úklid kancelářských prostor" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 10000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Brno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 4. 2020.

Uklízeč /uklízečka

Zaměstnavatel A.G.J. - chráněná dílna s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč /uklízečka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 10 týdně) a nabízená mzda 95,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Opočno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 5. 2020.

*pomocný pracovník v bufetu

Zaměstnavatel LOSENKA s.r.o. nabízí práci na pozici "*pomocný pracovník v bufetu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 15 týdně) a nabízená mzda 6000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Žďár nad Sázavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 4. 2020.

Zapisovatel/ka

Zaměstnavatel Okresní soud Plzeň - jih nabízí práci na pozici "Zapisovatel/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16980 - 24780,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Plzeň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 4. 2020.

*bezpečnostní pracovník/-nice

Zaměstnavatel INDUS PRAHA, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "*bezpečnostní pracovník/-nice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 21000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Žďár nad Sázavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 4. 2020.

Prodavač/ka - odborný konzultant/ka

Zaměstnavatel Vinařský dům Kopeček s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/ka - odborný konzultant/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Dubňany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 4. 2020.

Strážný, vrátný

Zaměstnavatel OKO 69, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný, vrátný" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce (maximálně 35 týdně) a nabízená mzda 102.8,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Vojkovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 4. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.