pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Seřizovač / seřizovačka

Zaměstnavatel PolyPLASTY s.r.o. nabízí práci na pozici "Seřizovač / seřizovačka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Jaroměř.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 3. 2020.

Strojník / strojnice stavebních strojů

Zaměstnavatel Broumovské stavební sdružení s. r. o. nabízí práci na pozici "Strojník / strojnice stavebních strojů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Broumov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 3. 2020.

Automechanik

Zaměstnavatel CIVA TRANS s.r.o. nabízí práci na pozici "Automechanik" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000 - 38000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Rovná.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 3. 2020.

Operátor call centra, obchodní zástupce

Zaměstnavatel Jan Malý nabízí práci na pozici "Operátor call centra, obchodní zástupce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 15000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Předklášteří.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 3. 2020.

Vedoucí obchodní manager / managerka

Zaměstnavatel REKO s.r.o. nabízí práci na pozici "Vedoucí obchodní manager / managerka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 35000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Jaroměř.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 3. 2020.

Autoelektrikář

Zaměstnavatel CIVA TRANS s.r.o. nabízí práci na pozici "Autoelektrikář" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000 - 38000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Rovná.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 3. 2020.

Zámečník, údržbář / zámečnice, údržbářka

Zaměstnavatel Broumovské stavební sdružení s. r. o. nabízí práci na pozici "Zámečník, údržbář / zámečnice, údržbářka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Broumov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 3. 2020.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel FORCORP GROUP spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 87.3,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Blansko.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 3. 2020.

Projektant / projektantka

Zaměstnavatel Broumovské stavební sdružení s. r. o. nabízí práci na pozici "Projektant / projektantka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Broumov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 3. 2020.

Fakturant/ka

Zaměstnavatel DOMESTAV TREND s.r.o. nabízí práci na pozici "Fakturant/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 17800 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Olomučany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 4. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.