pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Operátor/ka dispečinku pco

Zaměstnavatel PCO VIDOCQ s.r.o. nabízí práci na pozici "Operátor/ka dispečinku pco" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17000 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Pardubice V.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2021.

Údržbář

Zaměstnavatel Hostel Děčín s. r. o. nabízí práci na pozici "Údržbář" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 120,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2021.

Balič/ka dárkového zboží

Zaměstnavatel SMERO, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Balič/ka dárkového zboží" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 8000 - 9000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2021.

Ostraha prodejny lidl

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny lidl" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 18000 - 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Česká Lípa.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2021.

Pomocný dělník/dělnice

Zaměstnavatel Petr Šenk nabízí práci na pozici "Pomocný dělník/dělnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 24000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jílové.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2021.

Manikér, pedikér/manikérka, pedikérka

Zaměstnavatel Delta - Centrum zdraví a krásy s.r.o. nabízí práci na pozici "Manikér, pedikér/manikérka, pedikérka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Dolní Radechová.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2021.

Vizážista/vizážistka - kosmetika pleti

Zaměstnavatel Delta - Centrum zdraví a krásy s.r.o. nabízí práci na pozici "Vizážista/vizážistka - kosmetika pleti" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Dolní Radechová.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2021.

Ostraha prodejny lidl

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny lidl" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Nový Bor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 5. 2021.

Řidič/ka nad 3,5 t

Zaměstnavatel Věra Žďárská nabízí práci na pozici "Řidič/ka nad 3,5 t" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 27000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Skalice u České Lípy.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2021.

Osobní asistent/ka - péče o invalidní osoby z řad tzp

Zaměstnavatel FACTOR facility s.r.o. nabízí práci na pozici "Osobní asistent/ka - péče o invalidní osoby z řad tzp" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Nymburk.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.