pro OZP

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme aktuálně vystavené pracovní pozice od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Pokud nenaleznete pracovní pozici pro Vás, můžete se aktivně zapojit do hledání lepší práce po snadné registraci.

Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se také registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Asistent pedagoga

Zaměstnavatel Základní škola a Mateřská škola, Chvaleč, okres Tr hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 13000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Chvaleč.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 6. 2018.

Údržbáři

Zaměstnavatel SAM Security, spol. s r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 31 týdně) a nabízená mzda 81,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 6. 2018.

Skladník/údržbář

Zaměstnavatel Jiří Karásek hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 8000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Česká Lípa.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 6. 2018.

Vrchní referent / rada oddělení kontrolní i

Zaměstnavatel GENERÁLNÍ FINANČNÍ ŘEDITELSTVÍ hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18810,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kladno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 6. 2018.

Šička prádla, textilií (převážně ruční)

Zaměstnavatel Česká abilympijská asociace, z.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 6100 - 6100,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Pardubice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 7. 2018.

Projektant/ka elektrotechniky

Zaměstnavatel APP-PROJEKT, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 6. 2018.

Nákupčí výroba,průmysl

Zaměstnavatel TOS - MET slévárna a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 26000 - 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Čelákovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 7. 2018.

Bezpečnostní pracovník/ce - pracoviště slaný

Zaměstnavatel INVESTMENT AGENCY s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 13500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Slaný.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 6. 2018.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel Kateřina Plecitá hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 8 týdně) a nabízená mzda 90,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Jeníkov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 6. 2018.

Řidič sk.b

Zaměstnavatel V-tek, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 81,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Bžany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 7. 2018.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte si lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR.