pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Administrativní referent/referentka

Zaměstnavatel Jaroslava Víchová nabízí práci na pozici "Administrativní referent/referentka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Louny.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Provozní do provozovny rychlého občerstvení

Zaměstnavatel Actanola s.r.o. nabízí práci na pozici "Provozní do provozovny rychlého občerstvení" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 26000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 5. 2020.

Obchodní referent/referentka

Zaměstnavatel Jaroslava Víchová nabízí práci na pozici "Obchodní referent/referentka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 28000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Louny.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Prodejce finančních služeb

Zaměstnavatel AUTOMARKET EURO s. r. o. nabízí práci na pozici "Prodejce finančních služeb" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000 - 35000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Veselí nad Lužnicí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Technici pro vývoj elektroniky

Zaměstnavatel Pickering Connect s.r.o. nabízí práci na pozici "Technici pro vývoj elektroniky" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 35000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Manipulant skladu

Zaměstnavatel Axxel investment s.r.o. nabízí práci na pozici "Manipulant skladu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 25 týdně) a nabízená mzda 9500 - 11500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Plzeň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Manager testování elektrických komponent

Zaměstnavatel B E K O Engineering, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Manager testování elektrických komponent" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 35000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Vychovatel/ka školní družiny

Zaměstnavatel Základní škola J.A.Komenského Lysá nad Labem, Kome nabízí práci na pozici "Vychovatel/ka školní družiny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 17625 - 25540,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Lysá nad Labem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Řidič tahačů

Zaměstnavatel COMETT PLUS, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Řidič tahačů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 25000 - 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Odborný asistent/ka v realitách

Zaměstnavatel Jaroslava Víchová nabízí práci na pozici "Odborný asistent/ka v realitách" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 28000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Louny.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.