pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Elektrikář veřejného osvětlení

Zaměstnavatel Technické služby Holešov, s.r.o. nabízí práci na pozici "Elektrikář veřejného osvětlení" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Holešov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 7. 2021.

Skladníci

Zaměstnavatel KAMODO spol. s.r.o. nabízí práci na pozici "Skladníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Mšeno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 7. 2021.

Doprovázení seniorů

Zaměstnavatel GTH trade s.r.o. nabízí práci na pozici "Doprovázení seniorů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 2000 - 6000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Modřice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 7. 2021.

Pracovník/ce pro loupání brambor

Zaměstnavatel AVENTA CZ, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce pro loupání brambor" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Otvice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 7. 2021.

Dělník/dělnice ve výrobě

Zaměstnavatel INAPA s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělník/dělnice ve výrobě" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třebíč.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 7. 2021.

Pradlenka, pradlák na večerní směnu 3 hod./den

Zaměstnavatel Aktivní život o.p.s. nabízí práci na pozici "Pradlenka, pradlák na večerní směnu 3 hod./den" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 130,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 7. 2021.

Prodavač/ka do prodejny na čerpací stanici

Zaměstnavatel Radius s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/ka do prodejny na čerpací stanici" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 26000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kralupy nad Vltavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 7. 2021.

Pradlenka, pradlák

Zaměstnavatel Aktivní život o.p.s. nabízí práci na pozici "Pradlenka, pradlák" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 15000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 7. 2021.

Skladník

Zaměstnavatel symetrie s.r.o. nabízí práci na pozici "Skladník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12000 - 15000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-Židenice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 7. 2021.

Manipulační dělníci ve výrobě

Zaměstnavatel KORUND BENÁTKY, s.r.o. nabízí práci na pozici "Manipulační dělníci ve výrobě" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 23000 - 24000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Benátky nad Jizerou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 7. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.