pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pomocný pracovní ve výrobě

Zaměstnavatel Tomáš Potůček nabízí práci na pozici "Pomocný pracovní ve výrobě" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Lhenice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 5. 2020.

Přijímací technici

Zaměstnavatel Auto Veleslavín Car, s.r.o. nabízí práci na pozici "Přijímací technici" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 35000 - 45000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Praha.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2020.

Projektanti

Zaměstnavatel NĚMEC POLÁK, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Projektanti" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000 - 35000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Praha.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Administrativní pracovník/ce

Zaměstnavatel ANTALON s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 3. 2020.

Fyzioterapeut/ka

Zaměstnavatel Lázně Kundratice a.s. nabízí práci na pozici "Fyzioterapeut/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 26000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Osečná.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 5. 2020.

Automechanici

Zaměstnavatel Auto Veleslavín Car, s.r.o. nabízí práci na pozici "Automechanici" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000 - 40000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Praha.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2020.

Mzdová/ý účetní

Zaměstnavatel SDZP družstvo nabízí práci na pozici "Mzdová/ý účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 14700 - 19600,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 5. 2020.

Pracovník/ce v sociálních službách

Zaměstnavatel Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých Če nabízí práci na pozici "Pracovník/ce v sociálních službách" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 8100 - 10000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kroměříž.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 5. 2020.

Psychologové

Zaměstnavatel Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Ka nabízí práci na pozici "Psychologové" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 35000 - 45000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Karviná.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 5. 2020.

Pomocní pracovníci ve službách jinde neuvedení

Zaměstnavatel Active Colour s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocní pracovníci ve službách jinde neuvedení" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 7300 - 16200,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Ostrava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 5. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.