pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Operátoři logistiky - řidiči vzv

Zaměstnavatel Kautex Textron Bohemia spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Operátoři logistiky - řidiči vzv" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kněžmost.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Business analyst

Zaměstnavatel Altersis s.r.o. nabízí práci na pozici "Business analyst" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 55000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 8.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Dělník - přípravář

Zaměstnavatel Beads 4U, s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělník - přípravář" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 7300 - 7500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jablonec nad Nisou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Učitel/ka i. a ii. stupně zš

Zaměstnavatel Základní škola a Mateřská škola Lukavec nabízí práci na pozici "Učitel/ka i. a ii. stupně zš" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30930 - 40320,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Lukavec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Senior programátor plc (m/ž)

Zaměstnavatel BenThor automation s.r.o. nabízí práci na pozici "Senior programátor plc (m/ž)" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000 - 45000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Mladá Boleslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Operátoři kontroly kvality

Zaměstnavatel iWork Czech s.r.o. nabízí práci na pozici "Operátoři kontroly kvality" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 90 - 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Rakovník.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Učitel 2.stupeň aj

Zaměstnavatel Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín nabízí práci na pozici "Učitel 2.stupeň aj" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25470 - 33930,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Šluknov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Pracovníci ostrahy, strážní

Zaměstnavatel Bc. Miroslav Štětka nabízí práci na pozici "Pracovníci ostrahy, strážní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 14600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Miroslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 2. 2021.

Výrobní dělníci/řidiči vzv

Zaměstnavatel KORUND BENÁTKY, s.r.o. nabízí práci na pozici "Výrobní dělníci/řidiči vzv" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 23000 - 24000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Benátky nad Jizerou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Obsluha výrobní linky

Zaměstnavatel KORUND BENÁTKY, s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha výrobní linky" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 26000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Benátky nad Jizerou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.