pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Obsluha poštovní přepážky

Zaměstnavatel Charita Hrabyně nabízí práci na pozici "Obsluha poštovní přepážky" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 9500 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ostrava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 4. 2021.

Obsluha strojů a zařízení, pracovní asistent

Zaměstnavatel Charita Hrabyně nabízí práci na pozici "Obsluha strojů a zařízení, pracovní asistent" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 9000 - 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ostrava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 4. 2021.

Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení

Zaměstnavatel NEO CRAFTS s. r. o. nabízí práci na pozici "Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19400 - 21000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 22.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 4. 2021.

Všeobecná sestra se specializací pro endoskopii

Zaměstnavatel Městská nemocnice Čáslav nabízí práci na pozici "Všeobecná sestra se specializací pro endoskopii" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 26730,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Čáslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 4. 2021.

Účetní všeobecní

Zaměstnavatel eBydlet s.r.o. nabízí práci na pozici "Účetní všeobecní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, plný úvazek a nabízená mzda 17000 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Moravská Ostrava a Přívoz.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 4. 2021.

Obsluha pokladny a lektor v dílničkách - brigáda

Zaměstnavatel První volnočasový Ekopark Liberec, z.ú. nabízí práci na pozici "Obsluha pokladny a lektor v dílničkách - brigáda" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 100 - 120,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 4. 2021.

Automechanik

Zaměstnavatel Meistermotorsport, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Automechanik" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Plzeň 1.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 4. 2021.

Pracovníci úklidu

Zaměstnavatel KBS Security s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 90.5,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Jablonec nad Nisou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 4. 2021.

Ostraha recepce v mb

Zaměstnavatel CMS - Conclusive Method of Solution, s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha recepce v mb" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Mladá Boleslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 4. 2021.

Uklízeč/ka v autoservisu

Zaměstnavatel Meistermotorsport, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka v autoservisu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 90,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Plzeň 1.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 4. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.