pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Telefonní operátor/ka

Zaměstnavatel Axxel investment s.r.o. nabízí práci na pozici "Telefonní operátor/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 10500 - 12000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Nymburk.
Tato nabídka práce byla publikována dne 24. 6. 2021.

Pracovník úklidu

Zaměstnavatel DELTA facility, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 7600 - 7600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Tato nabídka práce byla publikována dne 24. 6. 2021.

Dojič/ka

Zaměstnavatel Diana Houdová nabízí práci na pozici "Dojič/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 8400 - 12000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Spojil.
Tato nabídka práce byla publikována dne 24. 6. 2021.

Uklízeč/ka - chráněné pracovní

Zaměstnavatel Diana Houdová nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka - chráněné pracovní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 5700 - 8500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Spojil.
Tato nabídka práce byla publikována dne 24. 6. 2021.

Administrativní pracovník/ce

Zaměstnavatel Diana Houdová nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 8500 - 12000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Spojil.
Tato nabídka práce byla publikována dne 24. 6. 2021.

Pracovníci ostrahy, strážní

Zaměstnavatel SOLID PROXY, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci ostrahy, strážní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 16800 - 18280,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Lovosice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 6. 2021.

Pomocný/á ošetřovatel/ka hospodářských zvířat

Zaměstnavatel Diana Houdová nabízí práci na pozici "Pomocný/á ošetřovatel/ka hospodářských zvířat" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 5700 - 9000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Spojil.
Tato nabídka práce byla publikována dne 24. 6. 2021.

Prodavač/ka zmrzliny do stánku

Zaměstnavatel AGENTURA J.S., s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/ka zmrzliny do stánku" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Benešov nad Černou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 24. 6. 2021.

Projektant/ka

Zaměstnavatel AQUAŠUMAVA s.r.o. nabízí práci na pozici "Projektant/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Nýrsko.
Tato nabídka práce byla publikována dne 24. 6. 2021.

Číšník/servírka

Zaměstnavatel AGENTURA J.S., s.r.o. nabízí práci na pozici "Číšník/servírka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16280,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Benešov nad Černou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 24. 6. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.