pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pomocný údržbář / údržbářka

Zaměstnavatel KNITVA s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný údržbář / údržbářka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 24 týdně) a nabízená mzda 16000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Nová Paka.
Tato nabídka práce byla publikována dne 28. 8. 2020.

Učitel/-ka odborných předmětů pro obor vzdělání prodavačské práce

Zaměstnavatel Střední odborné učiliště Lišov nabízí práci na pozici "Učitel/-ka odborných předmětů pro obor vzdělání prodavačské práce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 30930 - 40320,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Lišov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 28. 8. 2020.

Pomocný stavební dělník

Zaměstnavatel LILAN, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný stavební dělník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 17000 - 35000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Česká Lípa.
Tato nabídka práce byla publikována dne 28. 8. 2020.

Učitel/-ka odborných předmětů pro obor vzdělání potravinářská výroba - řeznicko-uzenářská výroba

Zaměstnavatel Střední odborné učiliště Lišov nabízí práci na pozici "Učitel/-ka odborných předmětů pro obor vzdělání potravinářská výroba - řeznicko-uzenářská výroba" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 10 týdně) a nabízená mzda 30930 - 40320,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Lišov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 28. 8. 2020.

Vývojář aplikací

Zaměstnavatel B E K O Engineering, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Vývojář aplikací" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000 - 50000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Brno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 28. 8. 2020.

Údržbář

Zaměstnavatel VITELLO s.r.o. nabízí práci na pozici "Údržbář" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 14600,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 28. 8. 2020.

Údržbář

Zaměstnavatel Technické služby města Netolice, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Údržbář" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16200,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Netolice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 28. 8. 2020.

Učitel/-ka odborných předmětů pro obor vzdělání potravinářská výroba - cukrářská výroba

Zaměstnavatel Střední odborné učiliště Lišov nabízí práci na pozici "Učitel/-ka odborných předmětů pro obor vzdělání potravinářská výroba - cukrářská výroba" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 10 týdně) a nabízená mzda 30930 - 40320,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Lišov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 28. 8. 2020.

Anotátor

Zaměstnavatel České vysoké učení technické v Praze nabízí práci na pozici "Anotátor" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20800,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Ústí nad Labem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 28. 8. 2020.

Učitel/-ka odborných předmětů pro obor vzdělání truhlář, čalouník

Zaměstnavatel Střední odborné učiliště Lišov nabízí práci na pozici "Učitel/-ka odborných předmětů pro obor vzdělání truhlář, čalouník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 10 týdně) a nabízená mzda 30930 - 40320,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Lišov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 28. 8. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.