pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Operátor/ka kamerového systému

Zaměstnavatel ABAS IPS Management s.r.o. nabízí práci na pozici "Operátor/ka kamerového systému" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16000 - 24000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 7.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 7. 2021.

Distributor reklamních letáků

Zaměstnavatel Česká distribuční k.s. nabízí práci na pozici "Distributor reklamních letáků" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 3800 - 7600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Rumburk.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 7. 2021.

Elektrikáři

Zaměstnavatel JELMARK, s.r.o. nabízí práci na pozici "Elektrikáři" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 26000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 7. 2021.

Noční vrátný/á

Zaměstnavatel ABAS IPS Management s.r.o. nabízí práci na pozici "Noční vrátný/á" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16000 - 24000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 7.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 7. 2021.

Manipulační pracovník/ce

Zaměstnavatel MILKOM SERVIS s.r.o. nabízí práci na pozici "Manipulační pracovník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 11400,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Raspenava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 7. 2021.

Architekt/ka

Zaměstnavatel Ing.arch. Jiří Šťáva nabízí práci na pozici "Architekt/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Náměšť nad Oslavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 7. 2021.

Obsluha čerpací stanice lpg

Zaměstnavatel SMEBAZ spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha čerpací stanice lpg" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 24500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jablunkov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 7. 2021.

Strážný/á

Zaměstnavatel ABAS IPS Management s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/á" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 20000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 7.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 7. 2021.

Číšník/servírka

Zaměstnavatel Jana Vlková nabízí práci na pozici "Číšník/servírka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 13000 - 15000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Písek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 7. 2021.

Úklidový pracovník kanceláře

Zaměstnavatel A.G.J. - chráněná dílna s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklidový pracovník kanceláře" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 100 - 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Klatovy.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 9. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.