pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Uklízeč/ka zimní stadion

Zaměstnavatel SOUKUP A SPOL., s. r. o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka zimní stadion" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 11000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Česká Lípa.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2020.

Učitel / učitelka pro 1. stupeň zš

Zaměstnavatel Základní škola Hradební, Broumov nabízí práci na pozici "Učitel / učitelka pro 1. stupeň zš" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 31000 - 40000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Broumov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2020.

Psycholog

Zaměstnavatel Pedagogicko-psychologická poradna a Speciálně peda nabízí práci na pozici "Psycholog" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30930 - 40320,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Havlíčkův Brod.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2020.

Pomocná kuchařka / pomocný kuchař

Zaměstnavatel ADAM EXCLUSIVE s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocná kuchařka / pomocný kuchař" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 12500 - 13000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Bystřice pod Hostýnem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2020.

Pomocný dělník ve výrobě

Zaměstnavatel DUKO s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný dělník ve výrobě" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 10 týdně) a nabízená mzda 3650 - 10950,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Mikulášovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2020.

Anotátor

Zaměstnavatel České vysoké učení technické v Praze nabízí práci na pozici "Anotátor" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20800,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Ústí nad Labem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2020.

Pokladník / pokladní firemní čerpací stanice na zkrácený pp - bez nočního provozu

Zaměstnavatel FALANX PATRON spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Pokladník / pokladní firemní čerpací stanice na zkrácený pp - bez nočního provozu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 35 týdně) a nabízená mzda 14100,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Jičín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2020.

Pracovník/ice kompletace výrobků

Zaměstnavatel D.I.P. s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ice kompletace výrobků" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 90 - 180,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2020.

Uklízeč/ka bazén

Zaměstnavatel SOUKUP A SPOL., s. r. o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka bazén" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 11000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Česká Lípa.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2020.

Projektant / projektantka

Zaměstnavatel Broumovské stavební sdružení s. r. o. nabízí práci na pozici "Projektant / projektantka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Broumov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.