pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Kontrolor/ka - manipulant/ka

Zaměstnavatel COPRA luc s.r.o. nabízí práci na pozici "Kontrolor/ka - manipulant/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 100 - 125,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Jihlava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 28. 8. 2020.

Dělník, řidič traktoru pro rozvážku stravy

Zaměstnavatel Nemocnice Pelhřimov, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Dělník, řidič traktoru pro rozvážku stravy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15770 - 22990,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Pelhřimov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 28. 8. 2020.

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Zaměstnavatel VKUS-BUSTAN s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 87.3,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Karviná.
Tato nabídka práce byla publikována dne 28. 8. 2020.

Obsluha linky - pytlový sortiment

Zaměstnavatel Hügli Food s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha linky - pytlový sortiment" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Zásmuky.
Tato nabídka práce byla publikována dne 28. 8. 2020.

Sociální pracovník/pracovnice v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež v postoloprtech

Zaměstnavatel Sdružení Romano jasnica nabízí práci na pozici "Sociální pracovník/pracovnice v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež v postoloprtech" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 26000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Postoloprty.
Tato nabídka práce byla publikována dne 28. 8. 2020.

Pracovník/-ice call centra

Zaměstnavatel CTSCZ spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/-ice call centra" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 42000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Most.
Tato nabídka práce byla publikována dne 28. 8. 2020.

Klíčový pracovník, cpr - centrum pro pěstounské rodiny

Zaměstnavatel Farní charita Česká Lípa nabízí práci na pozici "Klíčový pracovník, cpr - centrum pro pěstounské rodiny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 10500 - 12000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Česká Lípa.
Tato nabídka práce byla publikována dne 28. 8. 2020.

Montážní pracovník/ice

Zaměstnavatel Schneider & Gemsa CZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Montážní pracovník/ice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 100 - 130,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Ústí nad Labem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 28. 8. 2020.

Programátoři počítačových aplikací

Zaměstnavatel JHDATA s.r.o. nabízí práci na pozici "Programátoři počítačových aplikací" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 35000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Jindřichův Hradec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 28. 8. 2020.

Prodej a příprava rychlého občerstvení

Zaměstnavatel REALSTAV INVEST s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodej a příprava rychlého občerstvení" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Ústí nad Labem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 28. 8. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.