pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Obsluha sítotisku

Zaměstnavatel NOBUS PRINT s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha sítotisku" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 8500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Ostrava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 2. 2020.

Řidiči vzv (retrak) - rajhrad

Zaměstnavatel SMERO, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Řidiči vzv (retrak) - rajhrad" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 22000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Rajhrad.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 2. 2020.

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Zaměstnavatel FORCORP GROUP spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 96.3 - 140,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Vestec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 2. 2020.

Prodavač/ka

Zaměstnavatel DOMA - R s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 8900 - 11000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Prostějov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 2. 2020.

Školník - údržbář - zahradník

Zaměstnavatel Gymnázium, Praha 4, Postupická 3150 nabízí práci na pozici "Školník - údržbář - zahradník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15770 - 22990,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Praha.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 2. 2020.

Pracovník(ice) obchodu

Zaměstnavatel ERGOTEP, družstvo invalidů nabízí práci na pozici "Pracovník(ice) obchodu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 28 týdně) a nabízená mzda 112,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Ostrava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 2. 2020.

Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie (isco 52235)

Zaměstnavatel Jana Krtková nabízí práci na pozici "Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie (isco 52235)" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 107,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Humpolec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 2. 2020.

Správce serverů linux

Zaměstnavatel WEDOS Internet, a.s. nabízí práci na pozici "Správce serverů linux" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 25000 - 50000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hluboká nad Vltavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 2. 2020.

Zdravotní sestry - kontakt: tel. (7:00-15:30 hod.)

Zaměstnavatel CENTRUM NA VERANDĚ BEROUN, z.ú. nabízí práci na pozici "Zdravotní sestry - kontakt: tel. (7:00-15:30 hod.)" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Beroun.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 2. 2020.

Řidič mkd

Zaměstnavatel Petschl - Transporte (Česko) s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič mkd" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21700,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 2. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.