pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Švadlena

Zaměstnavatel GRF CZECH s.r.o. nabízí práci na pozici "Švadlena" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 10500 - 13000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 5. 2021.

Montážní dělníci výrobků z kovů

Zaměstnavatel NEO CRAFTS s. r. o. nabízí práci na pozici "Montážní dělníci výrobků z kovů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16800 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bělá pod Bezdězem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 5. 2021.

Konzultant o2 prodejny

Zaměstnavatel O2 Czech Republic a.s. nabízí práci na pozici "Konzultant o2 prodejny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 32000 - 62000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Český Krumlov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 5. 2021.

Operátoři skladu

Zaměstnavatel TI GROUP AUTOMOTIVE SYSTEMS s.r.o. nabízí práci na pozici "Operátoři skladu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 26000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Nepřevázka.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 5. 2021.

Operátoři výroby

Zaměstnavatel Kautex Textron Bohemia spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Operátoři výroby" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 26000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kněžmost.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 5. 2021.

Strážný/á

Zaměstnavatel G4S Services s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/á" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15700 - 16000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kaplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 24. 5. 2021.

Administrativní pracovník/ice pošta partner

Zaměstnavatel RAUDO - výrobní družstvo invalidů nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/ice pošta partner" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9250,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brloh.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 5. 2021.

Pomocná kuchařka/ pomocný kuchař

Zaměstnavatel Ing. Petr Kuncl nabízí práci na pozici "Pomocná kuchařka/ pomocný kuchař" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Železná Ruda.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 5. 2021.

Skladník/ce

Zaměstnavatel GMP uni s.r.o. nabízí práci na pozici "Skladník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9400,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Veselí nad Moravou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 5. 2021.

Asistentka jednatele (sekretářka)

Zaměstnavatel BM zemní a stavební práce, s.r.o. nabízí práci na pozici "Asistentka jednatele (sekretářka)" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti, zkrácený úvazek a nabízená mzda 12000 - 15000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chudenín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 5. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.