pro OZP

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme aktuálně vystavené pracovní pozice od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Pokud nenaleznete pracovní pozici pro Vás, můžete se aktivně zapojit do hledání lepší práce po snadné registraci.

Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se také registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Skladník

Zaměstnavatel HYDAPRESS CZ s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Jihlava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2019.

Ředitel/ředitelka odboru personálního

Zaměstnavatel Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 39380,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Praha.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 5. 2019.

Pomocník/ce na oddělení (úklid)

Zaměstnavatel Sociální služby města Moravská Třebová hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15050,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Moravská Třebová.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2019.

Vedoucí technik/čka masteringu ( galvanovny )

Zaměstnavatel NORTH VIDEO s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21900 - 40000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Ústí nad Labem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 5. 2019.

Všeobecná sestra u lůžka v nepřetržitém provozu

Zaměstnavatel Nemocnice Prachatice,a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 24000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Prachatice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2019.

Vrátný(á)/informátor(ka) - , výhodou

Zaměstnavatel AGP PLUS SERVICE s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 87,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Otrokovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2019.

Programátor

Zaměstnavatel Vitalex Computers s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 26000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Ústí nad Labem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 5. 2019.

Kuchař/ka

Zaměstnavatel DS Stříbrné Terasy o.p.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20500 - 22000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Jihlava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2019.

Obsluha šicího stroje - šička, provozní dělník

Zaměstnavatel Daniel Kadlec hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 14000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Ústí nad Labem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2019.

Vrchní ministerský rada v odboru evropských programů a dotací

Zaměstnavatel MINISTERSTVO SPRAVEDLNOSTI hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 30170 - 45340,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Praha.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 5. 2019.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte si lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR.