pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Strážný

Zaměstnavatel Kráťa, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Strážný" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 14600 - 17000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hlavenec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 12. 2020.

Hr manažer/ka

Zaměstnavatel A.G.J. - chráněná dílna s.r.o. nabízí práci na pozici "Hr manažer/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Český Krumlov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 12. 2020.

Úklidový/á pracovník/ce v autosalonu

Zaměstnavatel TREKVILA s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklidový/á pracovník/ce v autosalonu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16000 - 17000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 1. 2021.

Administrativní pracovníci

Zaměstnavatel Ing. Eva Kencká - účetnictví, s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 8000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Karviná.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 12. 2020.

Uklízeč/-ka

Zaměstnavatel VKUS-BUSTAN s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/-ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 10140 - 15200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 12. 2020.

Administrativní pracovník/ice

Zaměstnavatel Bc. Kateřina Setničková nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/ice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Trhové Sviny.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 12. 2020.

Strážný

Zaměstnavatel Gustav Němec nabízí práci na pozici "Strážný" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 13000 - 15000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 12. 2020.

Mzdoví účetní

Zaměstnavatel Ing. Eva Kencká - účetnictví, s.r.o. nabízí práci na pozici "Mzdoví účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 8000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Karviná.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 12. 2020.

Účetní

Zaměstnavatel Ing. Eva Kencká - účetnictví, s.r.o. nabízí práci na pozici "Účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 8000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Karviná.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 12. 2020.

Prodavač/ka do prodejny pekařství

Zaměstnavatel Pekařství Kopecký s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/ka do prodejny pekařství" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 18000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Nymburk.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 12. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.