pro OZP

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme aktuálně vystavené pracovní pozice od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Pokud nenaleznete pracovní pozici pro Vás, můžete se aktivně zapojit do hledání lepší práce po snadné registraci.

Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se také registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Pracovník/ce papírenské výroby - ruční dílna, dělník/ce

Zaměstnavatel KAMPI OFFICE s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 38.7 týdně) a nabízená mzda 13350 - 16000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 8. 2019.

Pracovníci ostrahy, strážní

Zaměstnavatel PCO - hlídací služba, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 15000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Planá nad Lužnicí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 8. 2019.

Operátor/ka výroby, dělník/ce

Zaměstnavatel KAMPI OFFICE s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 38.7 týdně) a nabízená mzda 15000 - 18000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 8. 2019.

Pomocný pracovník/ice v mikrobiologické laboratoři (možnost práce i doma)

Zaměstnavatel DULAB, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 11000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Dubné.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 8. 2019.

Švadleny - šičky

Zaměstnavatel MIJA MH s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Mnichovo Hradiště.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 8. 2019.

Finanční účetní

Zaměstnavatel RCTrading, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Český Těšín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 8. 2019.

Obchodní prodejce

Zaměstnavatel ProSpánek SE hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 100,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Svitavy.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 8. 2019.

Účetní - hospodářka

Zaměstnavatel Základní škola Brno, Vejrostova 1, příspěvková org hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19110 - 28750,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Brno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 8. 2019.

Pomocný/á pracovník/ce pro přípravu občerstvení při firemních akcích

Zaměstnavatel ProSpánek SE hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 90,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Svitavy.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 8. 2019.

Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů

Zaměstnavatel PCO - Montážní dílna, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 90,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 8. 2019.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte si lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR.