pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Strážný/požární hlídka

Zaměstnavatel NOKIKA s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/požární hlídka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 96.3,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2020.

Pracovník / pracovnice front office

Zaměstnavatel PROGRESTECH-nástroje, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník / pracovnice front office" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce (maximálně 8 týdně) a nabízená mzda 5000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Dobruška.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2020.

*zedník - zástup za dlouhodobou nemoc

Zaměstnavatel DIAMO, státní podnik nabízí práci na pozici "*zedník - zástup za dlouhodobou nemoc" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 27000 - 28000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Dolní Rožínka.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2020.

Vrátný / vrátná

Zaměstnavatel JTH Group a.s. nabízí práci na pozici "Vrátný / vrátná" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 87.3,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2020.

Administrativní pracovník/pracovniice

Zaměstnavatel Tiskárna AKORD Chomutov, s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/pracovniice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 22000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Chomutov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2020.

Telefonista/- tka

Zaměstnavatel CTSCZ spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Telefonista/- tka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19000 - 26000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Chomutov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2020.

Vrátný

Zaměstnavatel "Komplexní služby věřitelům "s.r.o. nabízí práci na pozici "Vrátný" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 15000 - 16000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Provodín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 7. 2020.

Řidiči nákladního vozidla

Zaměstnavatel MTC activity s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidiči nákladního vozidla" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16280,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Benátky nad Jizerou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 7. 2020.

Stájová služba - brigádník

Zaměstnavatel RANČ LOUČKA s.r.o. nabízí práci na pozici "Stájová služba - brigádník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 35 týdně) a nabízená mzda 115,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Předklášteří.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2020.

Zedník/zednice

Zaměstnavatel SVĚRÁKOVÁ s.r.o. nabízí práci na pozici "Zedník/zednice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 11000 - 12000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Podbořany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.