pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Elektromontér

Zaměstnavatel Jan Pražák nabízí práci na pozici "Elektromontér" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22500 - 35000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 8. 2020.

Operátor / oprátorka výroby

Zaměstnavatel EMERGE, a.s. nabízí práci na pozici "Operátor / oprátorka výroby" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 15000 - 15000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Červený Kostelec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 8. 2020.

Zámečník

Zaměstnavatel Jan Pražák nabízí práci na pozici "Zámečník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18500 - 35000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 8. 2020.

Traktorista/traktoristka - sklizeň chmele

Zaměstnavatel Rolnické družstvo Dobroměřice nabízí práci na pozici "Traktorista/traktoristka - sklizeň chmele" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 120,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Dobroměřice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 8. 2020.

Číšník/servírka

Zaměstnavatel Václav Vysokomýtský nabízí práci na pozici "Číšník/servírka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Zlatá Koruna.
Tato nabídka práce byla publikována dne 28. 8. 2020.

Lékař/ka

Zaměstnavatel Ústřední vojenská nemocnice Praha nabízí práci na pozici "Lékař/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 300,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Louny.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 8. 2020.

Pracovní asistent/ka

Zaměstnavatel Sdružení TULIPAN, z.s. nabízí práci na pozici "Pracovní asistent/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 20000 - 26000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 8. 2020.

Administrativní pracovník/pracovnice do servisního oddělení

Zaměstnavatel Praha Music Center spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/pracovnice do servisního oddělení" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 19000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Louny.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 8. 2020.

Obsluha stroje

Zaměstnavatel ZEKO INVA s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha stroje" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 16200,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Český Krumlov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 8. 2020.

Strážný

Zaměstnavatel G4S Secure Solutions (CZ), a.s. nabízí práci na pozici "Strážný" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 14740,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Český Krumlov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 8. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.