pro OZP

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme aktuálně vystavené pracovní pozice od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Pokud nenaleznete pracovní pozici pro Vás, můžete se aktivně zapojit do hledání lepší práce po snadné registraci.

Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se také registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Pracovník/ice kompletace

Zaměstnavatel PCO - Montážní dílna, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 90,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Trhové Sviny.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 8. 2019.

Obsluha čerpací stanice

Zaměstnavatel Bc. Kateřina Setničková hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 119,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Trhové Sviny.
Tato nabídka práce byla publikována dne 24. 8. 2019.

Obsluha čerpací stanice

Zaměstnavatel Bc. Kateřina Setničková hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 119,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Nové Hrady.
Tato nabídka práce byla publikována dne 24. 8. 2019.

Obsluha nc stroje

Zaměstnavatel DOMESTAV TREND s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 89,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Olomučany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 7. 2019.

Pomocná síla do kuchyně

Zaměstnavatel Klára Habichová hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15000 - 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Týn nad Vltavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 8. 2019.

Řidič osobního automobilu

Zaměstnavatel Dogan Dilek hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 81 - 90,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Jablonec nad Nisou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 8. 2019.

Skladník úředník

Zaměstnavatel H.C.S., spol. s r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 23000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Tišice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 9. 2019.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel DOMESTAV TREND s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 98,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Olomučany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 7. 2019.

Obsluha čerpací stanice

Zaměstnavatel Bc. Kateřina Setničková hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 119,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Borovany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 24. 8. 2019.

Ostraha

Zaměstnavatel DUKO s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 7120,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Třebíč.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 9. 2019.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte si lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR.