pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovník/ce v sociálních službách/aktivizační pracovník do denního stacionáře

Zaměstnavatel Buona Strada s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce v sociálních službách/aktivizační pracovník do denního stacionáře" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 18500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 9. 2021.

Projektanti informačních a komunikačních systémů

Zaměstnavatel Ministerstvo vnitra ČR nabízí práci na pozici "Projektanti informačních a komunikačních systémů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 24770 - 36470,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 11.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 9. 2021.

Obchodní zástupci

Zaměstnavatel EXTEL CZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Obchodní zástupci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12000 - 27000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 10.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 9. 2021.

Bezpečnostní pracovníci

Zaměstnavatel Ministerstvo vnitra ČR nabízí práci na pozici "Bezpečnostní pracovníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19770,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 11.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 9. 2021.

Embedded software engineer

Zaměstnavatel Ricardo Prague s.r.o. nabízí práci na pozici "Embedded software engineer" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 45000 - 60000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 8-Karlín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 9. 2021.

Úklid

Zaměstnavatel NOKIKA s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklid" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Kladno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 9. 2021.

Úředníci ve skladech

Zaměstnavatel EXTEL CZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Úředníci ve skladech" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 10000 - 15000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 10.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 9. 2021.

Prodavač/ka

Zaměstnavatel SV Store s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 120 - 140,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 9. 2021.

Pracovník ostrahy

Zaměstnavatel REXON SECURITY plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník ostrahy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 90.5,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 9. 2021.

Mzdovámzdový účetní

Zaměstnavatel Ministerstvo vnitra ČR nabízí práci na pozici "Mzdovámzdový účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19760 - 29740,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 11.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 9. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.