pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Vrátní

Zaměstnavatel Bohumil Tomek nabízí práci na pozici "Vrátní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17000 - 19000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Úvaly.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 12. 2020.

Vedoucí oddělení projekce

Zaměstnavatel invelt - elektro s.r.o. nabízí práci na pozici "Vedoucí oddělení projekce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 60000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Plzeň 2-Slovany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 12. 2020.

Elektrikář

Zaměstnavatel ZETES KT, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Elektrikář" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Klatovy.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 12. 2020.

Vrátný/á

Zaměstnavatel Falcon para s.r.o. nabízí práci na pozici "Vrátný/á" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 102.7,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Studená.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 12. 2020.

Projektant v energetice

Zaměstnavatel invelt - elektro s.r.o. nabízí práci na pozici "Projektant v energetice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 35000 - 50000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Plzeň 2-Slovany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 12. 2020.

Zaměstnanec oddělení správy majetku odboru správy majetku

Zaměstnavatel Město Louny nabízí práci na pozici "Zaměstnanec oddělení správy majetku odboru správy majetku" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21260 - 31240,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Louny.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 12. 2020.

Obsluha čerpací stanice

Zaměstnavatel SHOP LORD s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha čerpací stanice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jindřichův Hradec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 12. 2020.

Pomocný kuchař/ka

Zaměstnavatel GTH catering a.s. nabízí práci na pozici "Pomocný kuchař/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Česká Lípa.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 12. 2020.

Pracovník/ce obchodu

Zaměstnavatel ERGOTEP, družstvo invalidů nabízí práci na pozici "Pracovník/ce obchodu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12508,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kolín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 12. 2020.

Řidič mkd

Zaměstnavatel K & K AUTOTRANS spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Řidič mkd" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Sokolov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 1. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.