pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Dispečer/ka - disponent/ka

Zaměstnavatel EUROPE 1 STEEL s.r.o. nabízí práci na pozici "Dispečer/ka - disponent/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Uherské Hradiště.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 3. 2021.

Recepční/vrátný/vrátná

Zaměstnavatel DIOL družstvo nabízí práci na pozici "Recepční/vrátný/vrátná" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 3. 2021.

Obchodní zástupce

Zaměstnavatel AdsPro Digital, s.r.o. nabízí práci na pozici "Obchodní zástupce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21900 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 3.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 3. 2021.

Programátor/ka počítačových aplikací

Zaměstnavatel AdsPro Digital, s.r.o. nabízí práci na pozici "Programátor/ka počítačových aplikací" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 24180 - 45000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 3.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 3. 2021.

Pracovník/pracovnice úklidu

Zaměstnavatel DELTA facility, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/pracovnice úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 7600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 3. 2021.

Lidl - ostraha prodejny lidl

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o. nabízí práci na pozici "Lidl - ostraha prodejny lidl" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 18000 - 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ostrava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 3. 2021.

Uklízeči

Zaměstnavatel Adas Security Group, s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeči" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 10860,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 3. 2021.

Technický/-á pracovník/-ice

Zaměstnavatel Job Sileo s.r.o. nabízí práci na pozici "Technický/-á pracovník/-ice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 15000 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Nýdek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 3. 2021.

Administrativní výpomoc - zadavač dokladů do programu pohoda

Zaměstnavatel AccountLab s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní výpomoc - zadavač dokladů do programu pohoda" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 15000 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 4.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 3. 2021.

Účetní

Zaměstnavatel EEREE s.r.o. nabízí práci na pozici "Účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 16500 - 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Šternberk.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 3. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.