pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Mechanici klimatizačních zařízení, tepelných čerpadel (zapojení, zprovoznění)

Zaměstnavatel MANDÍK, a.s. nabízí práci na pozici "Mechanici klimatizačních zařízení, tepelných čerpadel (zapojení, zprovoznění)" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hostomice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2020.

Dělníci - obsluha stroje

Zaměstnavatel TI GROUP AUTOMOTIVE SYSTEMS s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělníci - obsluha stroje" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 23500 - 29500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Nepřevázka.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 7. 2020.

Úvěrový specialista/tka

Zaměstnavatel Jan Kubalák nabízí práci na pozici "Úvěrový specialista/tka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 35000 - 60000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Ostrava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2020.

Skladník/skladnice

Zaměstnavatel Žatecké lahůdky s.r.o. nabízí práci na pozici "Skladník/skladnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 12075,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Žatec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2020.

Servisní technici

Zaměstnavatel MANDÍK, a.s. nabízí práci na pozici "Servisní technici" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hostomice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2020.

Zapisovatel/ka

Zaměstnavatel Krajský soud v Ústí nad Labem nabízí práci na pozici "Zapisovatel/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19600 - 25780,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Ústí nad Labem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2020.

Pomocná síla

Zaměstnavatel Žatecké lahůdky s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocná síla" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 10950,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Žatec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2020.

Prodavač/ka v rychlém občerstvení

Zaměstnavatel Žatecké lahůdky s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/ka v rychlém občerstvení" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 12075,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Louny.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2020.

Kompletace a balení

Zaměstnavatel HT komplet Netolice s.r.o. nabízí práci na pozici "Kompletace a balení" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Netolice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 8. 2020.

Učitel 2.stupeň aj

Zaměstnavatel Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín nabízí práci na pozici "Učitel 2.stupeň aj" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25470 - 33930,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Šluknov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.