pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Řidič/řidička

Zaměstnavatel Mechanika Prostějov 97, družstvo nabízí práci na pozici "Řidič/řidička" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 17.5 týdně) a nabízená mzda 7100,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Prostějov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 3. 2020.

Řidič / řidička autobusu

Zaměstnavatel ARRIVA VÝCHODNÍ ČECHY a.s. nabízí práci na pozici "Řidič / řidička autobusu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 23000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Nové Město nad Metují.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 3. 2020.

Obsluha výrobní linky

Zaměstnavatel Czech Aerosol, a.s. nabízí práci na pozici "Obsluha výrobní linky" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Rtyně nad Bílinou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 4. 2020.

Seřizovač / seřizovačka

Zaměstnavatel PolyPLASTY s.r.o. nabízí práci na pozici "Seřizovač / seřizovačka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Jaroměř.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 3. 2020.

Řidiči skupiny c a c+e

Zaměstnavatel EBY COM s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidiči skupiny c a c+e" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Praha.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 4. 2020.

Operátor/ka výroby

Zaměstnavatel GRAMMER CZ, s.r.o. nabízí práci na pozici "Operátor/ka výroby" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 22450 - 27412,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Staňkovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 4. 2020.

Bezpečnostní pracovník/ce

Zaměstnavatel INDUS PRAHA, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Bezpečnostní pracovník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 18000 - 21000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Svitavy.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 3. 2020.

Strážný / strážná

Zaměstnavatel BERSERK SECURITY s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný / strážná" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16100,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Rychnovek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 3. 2020.

Expedient/ka

Zaměstnavatel Žatecké lahůdky s.r.o. nabízí práci na pozici "Expedient/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 12075,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Žatec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 4. 2020.

Svářeč / svářečka kovů

Zaměstnavatel Farmet a.s. nabízí práci na pozici "Svářeč / svářečka kovů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Česká Skalice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 3. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.