pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Administrativní pracovník - pracovnice

Zaměstnavatel Fabrego Global s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník - pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19850 - 19850,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Dobrá.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 10. 2021.

Asistent/ka nákupu

Zaměstnavatel EUROPE 1 STEEL s.r.o. nabízí práci na pozici "Asistent/ka nákupu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 28000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Uherské Hradiště.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 10. 2021.

Lektor(-ka) zájmových kurzů (angličtina)

Zaměstnavatel Asociace lektorů anglického jazyka, z.s. nabízí práci na pozici "Lektor(-ka) zájmových kurzů (angličtina)" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 18800 - 22500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Litovel.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 10. 2021.

Učitel/učitelka odborných předmětů - elektro

Zaměstnavatel Střední škola řemesel, Frýdek-Místek, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Učitel/učitelka odborných předmětů - elektro" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 32170 - 41940,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 10. 2021.

Balič/balička

Zaměstnavatel LPNH Capital s.r.o. nabízí práci na pozici "Balič/balička" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17500 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Fryčovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 10. 2021.

Pomocný dělník/ dělnice ve výrobě

Zaměstnavatel KROK CZ, v.o.s. nabízí práci na pozici "Pomocný dělník/ dělnice ve výrobě" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 13000 - 13800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hranice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 10. 2021.

Pracovník příjmu odpadu

Zaměstnavatel KOMPOSTÁRNA Jarošovice s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník příjmu odpadu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16000 - 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Týn nad Vltavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 10. 2021.

Mzdový/á účetní

Zaměstnavatel MK ekonomika s.r.o. nabízí práci na pozici "Mzdový/á účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 15000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 10. 2021.

Kuchař/ka

Zaměstnavatel Základní škola, Kanice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Kuchař/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15200 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kanice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 10. 2021.

Řidiči autobusu

Zaměstnavatel ARRIVA MORAVA a.s. nabízí práci na pozici "Řidiči autobusu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000 - 34000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Zlín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 10. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.