pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pomocná síla

Zaměstnavatel Žatecké lahůdky s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocná síla" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 11055,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Žatec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 11. 2020.

Pomocný/ná kuchař/ka

Zaměstnavatel Žatecké lahůdky s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný/ná kuchař/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 11055,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Žatec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 11. 2020.

Řidič - údržbář

Zaměstnavatel Žatecké lahůdky s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič - údržbář" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12075,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Žatec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 11. 2020.

Referent/-ka investic

Zaměstnavatel Město Jablunkov nabízí práci na pozici "Referent/-ka investic" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21260 - 31240,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jablunkov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Vrátný/á - informátor/ka

Zaměstnavatel AGP PLUS SERVICE s.r.o. nabízí práci na pozici "Vrátný/á - informátor/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 14600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Pracovníci ostrahy - strážní

Zaměstnavatel BLESK Servis s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci ostrahy - strážní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ústí nad Labem-Neštěmice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 11. 2020.

Expedienti

Zaměstnavatel Silvie Kubláková nabízí práci na pozici "Expedienti" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 17000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Fryčovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Prodavač/ka rychlého občerstvení

Zaměstnavatel Žatecké lahůdky s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/ka rychlého občerstvení" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 11055,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Žatec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 11. 2020.

Programátoři počítačových aplikací

Zaměstnavatel AdsPro Digital, s.r.o. nabízí práci na pozici "Programátoři počítačových aplikací" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22100 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 3.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Úklidový/vá pracovník/pracovnice

Zaměstnavatel SENAS s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklidový/vá pracovník/pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 8000 - 9000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ústí nad Labem-město.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 11. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.