pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Vedoucí speditér/speditérka

Zaměstnavatel LogEx logistics s.r.o. nabízí práci na pozici "Vedoucí speditér/speditérka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 35000 - 60000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kostelec nad Orlicí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2021.

Sekretář/sekretářka

Zaměstnavatel Broumovské stavební sdružení s. r. o. nabízí práci na pozici "Sekretář/sekretářka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Broumov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2021.

Pokladní/k

Zaměstnavatel BM ČESKO s.r.o. nabízí práci na pozici "Pokladní/k" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19610,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 11.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2021.

Svářeči

Zaměstnavatel Kontrol KOVO s.r.o. nabízí práci na pozici "Svářeči" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 28000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Lom.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2021.

Sociální pracovník/ce

Zaměstnavatel Jihočeské centrum pro zdravotně postižerné a seniory o.p.s. nabízí práci na pozici "Sociální pracovník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 23000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Písek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2021.

Stavbyvedoucí

Zaměstnavatel Broumovské stavební sdružení s. r. o. nabízí práci na pozici "Stavbyvedoucí" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 42000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Broumov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2021.

Ostraha - detektiv/detektivka prodejny

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha - detektiv/detektivka prodejny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hranice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 5. 2021.

Přípravář/přípravářka staveb

Zaměstnavatel Broumovské stavební sdružení s. r. o. nabízí práci na pozici "Přípravář/přípravářka staveb" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Broumov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2021.

Asistent/asistentka stavbyvedoucího

Zaměstnavatel Broumovské stavební sdružení s. r. o. nabízí práci na pozici "Asistent/asistentka stavbyvedoucího" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Broumov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2021.

Ostraha prodejny kaufland

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny kaufland" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.