pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Úklidový pracovník/úklidová pracovnice

Zaměstnavatel Miloš Hauzar nabízí práci na pozici "Úklidový pracovník/úklidová pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 100 - 150,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Benešov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2021.

Pomocný kuchař/ka ve stravovacím zařízení

Zaměstnavatel Alexander Kiss nabízí práci na pozici "Pomocný kuchař/ka ve stravovacím zařízení" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Dobroměřice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2021.

Hospodyně pro domácnost

Zaměstnavatel Ing. Svatava Dvořáková nabízí práci na pozici "Hospodyně pro domácnost" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12000 - 14000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Boskovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2021.

Telemarketingový specialista prodeje

Zaměstnavatel A - GIGA s.r.o. nabízí práci na pozici "Telemarketingový specialista prodeje" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vinařice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2021.

Pomocná síla do výroby

Zaměstnavatel KING STYLE s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocná síla do výroby" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 95,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Kunštát.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2021.

Dělník oděvní výroby - střihač

Zaměstnavatel 2P SERVIS s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělník oděvní výroby - střihač" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 18500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Horažďovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2021.

Kozultant o2 prodejny

Zaměstnavatel O2 Czech Republic a.s. nabízí práci na pozici "Kozultant o2 prodejny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 32000 - 62000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Blansko.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2021.

Řidič vzv - ekonorista - skladník - manipulant

Zaměstnavatel ITLC s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič vzv - ekonorista - skladník - manipulant" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19700 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jablonec nad Nisou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2021.

Vedoucí vzorkové prodejny

Zaměstnavatel Lenka Paurová nabízí práci na pozici "Vedoucí vzorkové prodejny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 14000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Louny.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2021.

Účetní všeobecní

Zaměstnavatel CONTABLE, s.r.o. nabízí práci na pozici "Účetní všeobecní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce, plný úvazek a nabízená mzda 23000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Slezská Ostrava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 5. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.