pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Vrátní

Zaměstnavatel Agentura PANCÉŘ s.r.o. nabízí práci na pozici "Vrátní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 4.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 3. 2021.

Manager pro ostrahu vrátnic a objektů

Zaměstnavatel M&M Object Security s.r.o. nabízí práci na pozici "Manager pro ostrahu vrátnic a objektů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20462,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 9.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 3. 2021.

Sociální pracovník/ce, pracovník/ce v sociálních službách

Zaměstnavatel Lomikámen, z.ú. nabízí práci na pozici "Sociální pracovník/ce, pracovník/ce v sociálních službách" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 24000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Beroun.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 3. 2021.

Všeobecní administrativní pracovníci

Zaměstnavatel M&M Object Security s.r.o. nabízí práci na pozici "Všeobecní administrativní pracovníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 4633,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 9.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 3. 2021.

Manipulační dělník/ce

Zaměstnavatel EKO MB s.r.o. nabízí práci na pozici "Manipulační dělník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 8000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 2. 2021.

Ostraha - detektiv prodejny

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha - detektiv prodejny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jihlava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 3. 2021.

Test engineer

Zaměstnavatel Siemens Industry Software, s.r.o. nabízí práci na pozici "Test engineer" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 12.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 3. 2021.

Manager/ka pro ostrahu vrátnic a objektů

Zaměstnavatel M&M Object Security s.r.o. nabízí práci na pozici "Manager/ka pro ostrahu vrátnic a objektů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20462,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Soběslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 2. 2021.

Číšník/ce, pracovník/ce sociální služby

Zaměstnavatel Lomikámen, z.ú. nabízí práci na pozici "Číšník/ce, pracovník/ce sociální služby" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 24000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Beroun.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 3. 2021.

Pokladní, pomocná/-ý účetní

Zaměstnavatel Středisko volného času Vítkov, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Pokladní, pomocná/-ý účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9000 - 12000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vítkov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 3. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.