pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Obsluha pásové pily

Zaměstnavatel TVARMETAL s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha pásové pily" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vysoké Mýto.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 10. 2021.

Pomocné práce ve výrobě

Zaměstnavatel Antonín & Lojda s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocné práce ve výrobě" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 140 - 140,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Pamětice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 10. 2021.

Zámečníci

Zaměstnavatel Zdeněk Kedroň nabízí práci na pozici "Zámečníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Želechovice nad Dřevnicí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 10. 2021.

Pomocná pracovní síla do kuchyně

Zaměstnavatel GRONKA - PRODEJ, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Pomocná pracovní síla do kuchyně" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Rozsíčka.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 10. 2021.

Pomocný pracovník v administrativní činnosti - pracovní

Zaměstnavatel GLOBY s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný pracovník v administrativní činnosti - pracovní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 150 - 150,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Praha 17.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 10. 2021.

Řidič/řidička

Zaměstnavatel GRONKA - PRODEJ, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Řidič/řidička" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 15000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Rozsíčka.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 10. 2021.

Účetní

Zaměstnavatel AKONTA Zlín, s. r. o. nabízí práci na pozici "Účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 24000 - 26000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Zlín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 10. 2021.

Pracovníci úklidu

Zaměstnavatel PERFECT pure service, o.p.s. nabízí práci na pozici "Pracovníci úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 10500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Zlín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 10. 2021.

Technický pracovník/ce

Zaměstnavatel HODOŇAN,stavební bytové družstvo nabízí práci na pozici "Technický pracovník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 10. 2021.

Výdej obědů/zkrácený úvazek

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. nabízí práci na pozici "Výdej obědů/zkrácený úvazek" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 10. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.