pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Asistent/ka

Zaměstnavatel Čapčuch Pavel, JUDr. nabízí práci na pozici "Asistent/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 20000 - 22000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Brno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 8. 2020.

Dělník/dělnice zpracovatel/ka ovoce a zeleniny včetně přípravy zboží

Zaměstnavatel FRUIT PLUS s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělník/dělnice zpracovatel/ka ovoce a zeleniny včetně přípravy zboží" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 11500 - 15000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 8. 2020.

Pracovník / pracovnice pro zušlechťování dřevěných výrobků

Zaměstnavatel Forman comp s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník / pracovnice pro zušlechťování dřevěných výrobků" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 1 týdně) a nabízená mzda 14600,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 8. 2020.

Programátor - kodér

Zaměstnavatel PolyWeb s.r.o. nabízí práci na pozici "Programátor - kodér" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 40000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 8. 2020.

Údržbář / údržbářka

Zaměstnavatel ORIGINÁLNÍ BRAMBURKY s.r.o. nabízí práci na pozici "Údržbář / údržbářka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 8. 2020.

Ročtář / ročtářka a přípravář / přípravářka

Zaměstnavatel TERMOCON s.r.o. nabízí práci na pozici "Ročtář / ročtářka a přípravář / přípravářka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 35000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Novosedlice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 8. 2020.

Technický pracovník údržby zeleně a ostatních ploch

Zaměstnavatel POMOC Týn nad Vltavou, z.s. nabízí práci na pozici "Technický pracovník údržby zeleně a ostatních ploch" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 18000 - 21000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Týn nad Vltavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 8. 2020.

Pomocný administrativní pracovník/pomocná adm. pracovnice

Zaměstnavatel Obaly Kartony, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný administrativní pracovník/pomocná adm. pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17800,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Krupka.
Tato nabídka práce byla publikována dne 28. 8. 2020.

Uklízeč / uklízečka v administrativním objektu

Zaměstnavatel SKYCLEAN s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč / uklízečka v administrativním objektu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 100,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Kladno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 8. 2020.

Samostatný provozní technik - elektrikář

Zaměstnavatel Mark2 Corporation Czech a.s. nabízí práci na pozici "Samostatný provozní technik - elektrikář" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 8. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.