pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Úklidoví pracovníci ve zdravotnictví

Zaměstnavatel MW-DIAS, a.s. nabízí práci na pozici "Úklidoví pracovníci ve zdravotnictví" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 90.5,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Moravská Ostrava a Přívoz.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 9. 2021.

Administrativní pracovník/pracovnice v call centru

Zaměstnavatel A.G.J. - chráněná dílna s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/pracovnice v call centru" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 5000 - 6000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ústí nad Labem-město.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 9. 2021.

Rada/odborný rada – specialista veřejných zakázek v projektu „vzdělávání a dovednosti pro trh práce ii (vdtp ii)“ v odboru kanceláře krajské pobočky úřadu práce čr v plzni

Zaměstnavatel Úřad práce České republiky nabízí práci na pozici "Rada/odborný rada – specialista veřejných zakázek v projektu „vzdělávání a dovednosti pro trh práce ii (vdtp ii)“ v odboru kanceláře krajské pobočky úřadu práce čr v plzni" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, služební poměr a nabízená mzda 22980,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Plzeň 3.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 9. 2021.

Pracovník/pracovnice úklidu

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/pracovnice úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 7600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jeseník.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 9. 2021.

Řidič nákladního automobilu do 7,5 t

Zaměstnavatel PERABAL, s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič nákladního automobilu do 7,5 t" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 125,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Vimperk.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 9. 2021.

Pracovník údržby a výroby

Zaměstnavatel PROCYON MANUFACTURE s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník údržby a výroby" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Příbor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 9. 2021.

Řidič mkd

Zaměstnavatel APA Logistik a.s. nabízí práci na pozici "Řidič mkd" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Písek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 9. 2021.

Administrativní pracovník/pracovnice telefonista/telefonistka

Zaměstnavatel A.G.J. - chráněná dílna s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/pracovnice telefonista/telefonistka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 5000 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ústí nad Labem-město.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 9. 2021.

Administrativní pracovníci pošta partner

Zaměstnavatel Z + M Logistics, spol. s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovníci pošta partner" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 6938 - 11563,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Moravská Ostrava a Přívoz.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 9. 2021.

Pracovník v sociálních službách

Zaměstnavatel Pomoc v nouzi, o.p.s. nabízí práci na pozici "Pracovník v sociálních službách" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17130 - 21000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Sokolov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 9. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.