pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovník osobní péče v sociální oblasti jinde neuvedený

Zaměstnavatel Organizace nevidomých nabízí práci na pozici "Pracovník osobní péče v sociální oblasti jinde neuvedený" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9900,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 7.
Tato nabídka práce byla publikována dne 24. 11. 2021.

Hlavní účetní/manažer/ka

Zaměstnavatel BM ČESKO s.r.o. - 001 nabízí práci na pozici "Hlavní účetní/manažer/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 60000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 11.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 11. 2021.

Pracovník/pracovnice ostrahy

Zaměstnavatel LAMA AGENCY s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/pracovnice ostrahy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 90.5 - 92,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Kostelec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 11. 2021.

Rozvoz jídla

Zaměstnavatel GTH catering a.s. nabízí práci na pozici "Rozvoz jídla" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 17000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vsetín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 11. 2021.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel 2tahy s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Valašské Meziříčí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 11. 2021.

Učitel/ka hv v zš s výukou v českém a anglickém jazyce

Zaměstnavatel GALILEO SCHOOL - bilingvní mateřská škola a základní škola, s. r. o. nabízí práci na pozici "Učitel/ka hv v zš s výukou v českém a anglickém jazyce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 5000 - 6000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 11. 2021.

Strážný, vrátný

Zaměstnavatel OKO 69, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný, vrátný" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 106.6,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 11. 2021.

Pracovník/nice ostrahy

Zaměstnavatel NOKIKA s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/nice ostrahy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 16000 - 19500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Otrokovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 11. 2021.

Uklízeč, pomocník ve službách

Zaměstnavatel Organizace nevidomých nabízí práci na pozici "Uklízeč, pomocník ve službách" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 2500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 7.
Tato nabídka práce byla publikována dne 24. 11. 2021.

Ostraha prodejny kaufland

Zaměstnavatel Čechymen financial real s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny kaufland" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 110 - 120,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Praha 6.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 11. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.