pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Švadlena - šič / šička

Zaměstnavatel ZeNa, chráněná dílna s.r.o. nabízí práci na pozici "Švadlena - šič / šička" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 14600 - 16000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Velké Poříčí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 6. 2020.

Sociální pedagog/žka

Zaměstnavatel Základní škola a mateřská škola, Ostrava-Zábřeh, H nabízí práci na pozici "Sociální pedagog/žka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 24770 - 36470,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Ostrava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 6. 2020.

Strážný/á

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/á" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16100,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Moravany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 6. 2020.

Asistenti soudce/vyšší soudní úředníci

Zaměstnavatel Okresní soud v Mladé Boleslavi nabízí práci na pozici "Asistenti soudce/vyšší soudní úředníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 26730,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Mladá Boleslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 6. 2020.

Fakturanti

Zaměstnavatel SPID handicap, o.p.s. nabízí práci na pozici "Fakturanti" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 8900,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Pardubice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 6. 2020.

Ročtář / ročtářka

Zaměstnavatel STAVING, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Ročtář / ročtářka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Valdice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 6. 2020.

Programátor/ka php aplikací a administrátor/ka linux

Zaměstnavatel goNET s.r.o. nabízí práci na pozici "Programátor/ka php aplikací a administrátor/ka linux" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 35000 - 45000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Ostrava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2020.

Ostraha objektu - vrátný

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha objektu - vrátný" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 12880,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Planá.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 6. 2020.

Dělník/ce

Zaměstnavatel AVÍZO s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20.3 týdně) a nabízená mzda 87.3,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Třeboň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 6. 2020.

Dělník/ice v prádelně

Zaměstnavatel KVALITA náhradní plnění s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělník/ice v prádelně" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17150 - 18650,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 6. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.