pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Zahradnické a údržbářské práce

Zaměstnavatel pbucto s.r.o. nabízí práci na pozici "Zahradnické a údržbářské práce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 9900 - 12300,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Břasy.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 2. 2020.

Montér interiérového stínění

Zaměstnavatel Univers Tech s.r.o. nabízí práci na pozici "Montér interiérového stínění" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 10000 - 15000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Plzeň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 2. 2020.

Sr. associate, netwk svcs maintenance

Zaměstnavatel AT & T Global Network Services Czech Republic s.r. nabízí práci na pozici "Sr. associate, netwk svcs maintenance" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 36000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Brno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 2. 2020.

Řidič - opravář dodávkového vozu

Zaměstnavatel Žatecké lahůdky s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič - opravář dodávkového vozu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 12075,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Žatec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 2. 2020.

Prodavač/ka do obchodu v neratově

Zaměstnavatel Sdružení Neratov, z.s. nabízí práci na pozici "Prodavač/ka do obchodu v neratově" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17800,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Bartošovice v Orlických horách.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 2. 2020.

Dělníci

Zaměstnavatel Hunter Douglas Kadaň s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16500 - 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kadaň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 2. 2020.

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Zaměstnavatel FORCORP GROUP spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 96.3 - 100,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Přeštice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 2. 2020.

Vedoucí výrobního týmu

Zaměstnavatel LUKOV Plast spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Vedoucí výrobního týmu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 24000 - 28000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Český Dub.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 2. 2020.

Svářeči

Zaměstnavatel HESTEGO a.s. nabízí práci na pozici "Svářeči" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 17800 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Vyškov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 2. 2020.

Prodavač/ka

Zaměstnavatel Žatecké lahůdky s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 12075,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Žatec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 2. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.