pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pomocní skladníci

Zaměstnavatel Ing. Miloš Bílý nabízí práci na pozici "Pomocní skladníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Černá Hora.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 2. 2021.

Učitel zeměpis, fyzika

Zaměstnavatel Základní škola Jindřichův Hradec I, Štítného 121 nabízí práci na pozici "Učitel zeměpis, fyzika" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 33000 - 45000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jindřichův Hradec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 2. 2021.

Střážný/ná - vrátný/ná

Zaměstnavatel OKO 69, s.r.o. nabízí práci na pozici "Střážný/ná - vrátný/ná" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 103.2,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Suchdol nad Odrou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 2. 2021.

Vedoucí orla jednoty žďár nad sázavou

Zaměstnavatel Orel jednota Žďár nad Sázavou nabízí práci na pozici "Vedoucí orla jednoty žďár nad sázavou" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 28000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Žďár nad Sázavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 2. 2021.

Pracovníci ostrahy, strážní

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci ostrahy, strážní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Český Těšín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 2. 2021.

Pracovníci úklidu

Zaměstnavatel DEFENDIT CORDIS s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 8400,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Havířov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 2. 2021.

Pomocní skladníci

Zaměstnavatel Ing. Miloš Bílý nabízí práci na pozici "Pomocní skladníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Černá Hora.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 2. 2021.

Učitel anglický jazyk, německý jazyk

Zaměstnavatel Základní škola Jindřichův Hradec I, Štítného 121 nabízí práci na pozici "Učitel anglický jazyk, německý jazyk" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 33000 - 45000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jindřichův Hradec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 2. 2021.

Domovníci

Zaměstnavatel DEFENDIT CORDIS s.r.o. nabízí práci na pozici "Domovníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Havířov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 2. 2021.

Operátor/ka montáže/1 směna nebo 2 směny

Zaměstnavatel SOLEA CZ výrobní družstvo nabízí práci na pozici "Operátor/ka montáže/1 směna nebo 2 směny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16000 - 19000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Rybník.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 2. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.