pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Realitní makléři zaměření na nigerijské zájemce o nákup nemovitostí v čr a eu

Zaměstnavatel Andrea Siládiová nabízí práci na pozici "Realitní makléři zaměření na nigerijské zájemce o nákup nemovitostí v čr a eu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 13350,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 2.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Realitní makléři zaměření na ghanské zájemce o nákup nemovitostí v čr nebo eu

Zaměstnavatel Andrea Siládiová nabízí práci na pozici "Realitní makléři zaměření na ghanské zájemce o nákup nemovitostí v čr nebo eu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 13350,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 2.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Ošetřovatel masného skotu, traktorista

Zaměstnavatel První Víteňská s.r.o. nabízí práci na pozici "Ošetřovatel masného skotu, traktorista" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Strážov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Lékaři v radiologických oborech

Zaměstnavatel PP Hospitals, s.r.o. nabízí práci na pozici "Lékaři v radiologických oborech" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Opravář zemědělských strojů, traktorista

Zaměstnavatel První Víteňská s.r.o. nabízí práci na pozici "Opravář zemědělských strojů, traktorista" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Strážov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Realitní makléři zaměření na evropské zájemce o nákup nemovitostí v ghaně

Zaměstnavatel Andrea Siládiová nabízí práci na pozici "Realitní makléři zaměření na evropské zájemce o nákup nemovitostí v ghaně" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 13350,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 2.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Krejčová/švadlena/střihačka

Zaměstnavatel Jakomama.cz s.r.o. nabízí práci na pozici "Krejčová/švadlena/střihačka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 16640,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 12.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Lékaři v oboru dermatovenerologie, estetická dermatologie

Zaměstnavatel PP Hospitals, s.r.o. nabízí práci na pozici "Lékaři v oboru dermatovenerologie, estetická dermatologie" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Pracovník/-ce půjčovny lyží a snowboardů

Zaměstnavatel My Ski School s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/-ce půjčovny lyží a snowboardů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 18000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Špindlerův Mlýn.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Zdravotní sestry/bratři

Zaměstnavatel SeneCura SeniorCentrum HŠH a.s. nabízí práci na pozici "Zdravotní sestry/bratři" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000 - 32000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 10.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.