pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovník/ce do skladu lékárny

Zaměstnavatel Outsour s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce do skladu lékárny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12000 - 15000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 7. 2021.

Rada/odborný rada – metodik krp (zap) v projektu „efektivní služby zaměstnanosti (efes)“ v oddělení zaměstnanosti odboru zaměstnanosti a eu krajské pobočky úřadu práce čr v plzni

Zaměstnavatel Úřad práce České republiky nabízí práci na pozici "Rada/odborný rada – metodik krp (zap) v projektu „efektivní služby zaměstnanosti (efes)“ v oddělení zaměstnanosti odboru zaměstnanosti a eu krajské pobočky úřadu práce čr v plzni" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, služební poměr a nabízená mzda 22980,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Plzeň 3.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 7. 2021.

Pracovník/ce pro loupání brambor

Zaměstnavatel AVENTA CZ, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce pro loupání brambor" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Otvice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 7. 2021.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel UBYTOVNY Plzeň s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15200 - 16000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Plzeň 3.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 7. 2021.

Farmaceutický laborant-asistent/ka

Zaměstnavatel Outsour s.r.o. nabízí práci na pozici "Farmaceutický laborant-asistent/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 23000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 7. 2021.

Recepční

Zaměstnavatel UBYTOVNY Plzeň s.r.o. nabízí práci na pozici "Recepční" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000 - 32000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Plzeň 3.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 7. 2021.

Ročtář/ka a přípravař/ka staveb - odborný pracovník/ce v oboru stavebnictví

Zaměstnavatel RENOVA stavební a obchodní společnost s r.o. nabízí práci na pozici "Ročtář/ka a přípravař/ka staveb - odborný pracovník/ce v oboru stavebnictví" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 7. 2021.

Operátor/ka call centra

Zaměstnavatel A.G.J. - chráněná dílna s.r.o. nabízí práci na pozici "Operátor/ka call centra" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 5000 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ústí nad Labem-město.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 7. 2021.

Programování a obsluha linky na výrobu cukrovinek

Zaměstnavatel MOCCA, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Programování a obsluha linky na výrobu cukrovinek" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 24000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 7. 2021.

Výrobce cukrovinek - obsluha strojů

Zaměstnavatel MOCCA, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Výrobce cukrovinek - obsluha strojů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18500 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 7. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.