pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Affiliate administrator

Zaměstnavatel EasyWeb Intermaxxx s.r.o. nabízí práci na pozici "Affiliate administrator" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 23000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Loděnice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2020.

Servisní technici

Zaměstnavatel MANDÍK, a.s. nabízí práci na pozici "Servisní technici" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hostomice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2020.

Projektant/ka mar chladících, klimatizačních zařízení a tepelených čerpadel

Zaměstnavatel MANDÍK, a.s. nabízí práci na pozici "Projektant/ka mar chladících, klimatizačních zařízení a tepelených čerpadel" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 35000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hostomice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2020.

Řidič/ka osobních a malých dodávkových automobilů

Zaměstnavatel GLOBY s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič/ka osobních a malých dodávkových automobilů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 5 týdně) a nabízená mzda 250 - 400,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Ostrava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2020.

Šičky

Zaměstnavatel TRIAS a spol., spol. s r. o. nabízí práci na pozici "Šičky" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 14600 - 15000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Havířov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 6. 2020.

Programátor webových / serverových aplikací

Zaměstnavatel SATTURN HOLEŠOV spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Programátor webových / serverových aplikací" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 25000 - 40000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Holešov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 6. 2020.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel A.G.J. - chráněná dílna s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 15 týdně) a nabízená mzda 95,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Pardubice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2020.

Recepční ubytovny

Zaměstnavatel BRYVECASTA s.r.o. nabízí práci na pozici "Recepční ubytovny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 35 týdně) a nabízená mzda 15100 - 15300,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 6. 2020.

Hlavní účetní

Zaměstnavatel DÍTĚ SPEDITION s.r.o. nabízí práci na pozici "Hlavní účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 33000 - 40000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Náchod.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 6. 2020.

Mechanici klimatizačních zařízení, tepelných čerpadel (zapojení, zprovoznění)

Zaměstnavatel MANDÍK, a.s. nabízí práci na pozici "Mechanici klimatizačních zařízení, tepelných čerpadel (zapojení, zprovoznění)" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hostomice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.