pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Zámečník

Zaměstnavatel Jan Pražák nabízí práci na pozici "Zámečník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18500 - 35000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 8. 2020.

Zahradník / zahradnice

Zaměstnavatel KNITVA s.r.o. nabízí práci na pozici "Zahradník / zahradnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 24 týdně) a nabízená mzda 16000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Nová Paka.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 8. 2020.

Operátor / oprátorka výroby

Zaměstnavatel EMERGE, a.s. nabízí práci na pozici "Operátor / oprátorka výroby" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 15000 - 15000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Červený Kostelec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 8. 2020.

Operátor / operátorka cnc strojů

Zaměstnavatel KNITVA s.r.o. nabízí práci na pozici "Operátor / operátorka cnc strojů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 16000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Nová Paka.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 8. 2020.

Traktorista/traktoristka - sklizeň chmele

Zaměstnavatel Rolnické družstvo Dobroměřice nabízí práci na pozici "Traktorista/traktoristka - sklizeň chmele" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 120,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Dobroměřice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 8. 2020.

Elektromontér

Zaměstnavatel Jan Pražák nabízí práci na pozici "Elektromontér" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22500 - 35000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 8. 2020.

Lékař/ka

Zaměstnavatel Ústřední vojenská nemocnice Praha nabízí práci na pozici "Lékař/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 300,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Louny.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 8. 2020.

Pomocníci v kuchyni - provozovna bufet.cz

Zaměstnavatel Actanola s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocníci v kuchyni - provozovna bufet.cz" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 15000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kladno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 8. 2020.

Programátor / /programátorka mikrokontrolerů

Zaměstnavatel KNITVA s.r.o. nabízí práci na pozici "Programátor / /programátorka mikrokontrolerů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 16000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Nová Paka.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 8. 2020.

Číšník/servírka

Zaměstnavatel Václav Vysokomýtský nabízí práci na pozici "Číšník/servírka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Zlatá Koruna.
Tato nabídka práce byla publikována dne 28. 8. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.