pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Referent/ka odboru investic a správy majetku měú brandýs nad labem-stará boleslav

Zaměstnavatel MĚSTO BRANDÝS N.L.-ST.BOLESLAV nabízí práci na pozici "Referent/ka odboru investic a správy majetku měú brandýs nad labem-stará boleslav" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19730 - 28920,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 6. 2021.

Praktická sestra/zdravotnický asistent

Zaměstnavatel Vividus Medical, s.r.o. nabízí práci na pozici "Praktická sestra/zdravotnický asistent" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 31670 - 42450,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-Řečkovice a Mokrá Hora.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 6. 2021.

Pracovníci ostrahy - vrátní

Zaměstnavatel AGNES TRUTNOV, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci ostrahy - vrátní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Trutnov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 6. 2021.

Recepční v hotelu

Zaměstnavatel ASAS s.r.o. nabízí práci na pozici "Recepční v hotelu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19000 - 23000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Most.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 6. 2021.

Administrativní pracovník/pracovnice - účtování a evidence hmotného majetku

Zaměstnavatel JP-KONTAKT, s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/pracovnice - účtování a evidence hmotného majetku" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 11600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Pardubice III.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 6. 2021.

Všeobecná zdravotní sestra

Zaměstnavatel Vividus Medical, s.r.o. nabízí práci na pozici "Všeobecná zdravotní sestra" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 33670 - 45400,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-Řečkovice a Mokrá Hora.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 6. 2021.

Práce na doma

Zaměstnavatel Corazon Sport s.r.o. nabízí práci na pozici "Práce na doma" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 16800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 6. 2021.

Účetní svj a bd (společenství vlastníků jednotek a bytová družstva)

Zaměstnavatel BYTASEN, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Účetní svj a bd (společenství vlastníků jednotek a bytová družstva)" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Zlín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 6. 2021.

Úklidový pracovník

Zaměstnavatel Vulcanus s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklidový pracovník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 150,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Brno-Vinohrady.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 6. 2021.

Skladník

Zaměstnavatel SPRÁVA STÁTNÍCH HMOTNÝCH REZERV nabízí práci na pozici "Skladník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16800 - 22990,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Polerady.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 6. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.