pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Vrátný/á

Zaměstnavatel DAVE SECURITY s.r.o. nabízí práci na pozici "Vrátný/á" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16400,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Dolní Újezd.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 6. 2020.

Fakturanti

Zaměstnavatel SPID handicap, o.p.s. nabízí práci na pozici "Fakturanti" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 8900,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Pardubice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 6. 2020.

Obchodní zástupce

Zaměstnavatel Velkoobchod ŠAS,s.r.o. nabízí práci na pozici "Obchodní zástupce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 35000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Dolní Kralovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 6. 2020.

Montér/ka

Zaměstnavatel HELLSTEIN spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Montér/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17000 - 35000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Šenov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 6. 2020.

Programátor/ka php aplikací a administrátor/ka linux

Zaměstnavatel goNET s.r.o. nabízí práci na pozici "Programátor/ka php aplikací a administrátor/ka linux" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 35000 - 45000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Ostrava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2020.

Administrativní pracovníci - obchodního oddělení

Zaměstnavatel Velkoobchod ŠAS,s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovníci - obchodního oddělení" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Dolní Kralovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 6. 2020.

Referent - referentka zákaznického oddělení

Zaměstnavatel TOP LANTIS spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Referent - referentka zákaznického oddělení" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Vysočany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 6. 2020.

Montážní dělník/ce

Zaměstnavatel Stavby Střechy Komíny s.r.o. nabízí práci na pozici "Montážní dělník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 35000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Ostrava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 6. 2020.

Servisní technik elektrospotřebičů

Zaměstnavatel NTSUP s.r.o. nabízí práci na pozici "Servisní technik elektrospotřebičů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Vlachovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 6. 2020.

Asistenti soudce/vyšší soudní úředníci

Zaměstnavatel Okresní soud v Mladé Boleslavi nabízí práci na pozici "Asistenti soudce/vyšší soudní úředníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 26730,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Mladá Boleslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 6. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.