pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Samostatný projektant/ka tzb/hvac - se zaměřením na topení a chlazení

Zaměstnavatel STAVOKLIMA s.r.o. nabízí práci na pozici "Samostatný projektant/ka tzb/hvac - se zaměřením na topení a chlazení" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 35000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Homole.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 3. 2020.

Programátor pletacích strojů

Zaměstnavatel Duo Moda, spol. s r. o. nabízí práci na pozici "Programátor pletacích strojů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22500 - 40000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Tišnov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 3. 2020.

Řidič nákladního vozidla, sk. c

Zaměstnavatel HM PROFIS FACILITY s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič nákladního vozidla, sk. c" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 106.4 - 120,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 3. 2020.

Uklízečka

Zaměstnavatel SaJ a.s. nabízí práci na pozici "Uklízečka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 90 - 100,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Tišnov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 3. 2020.

Úklid cukrárenské výrobny

Zaměstnavatel Chráněná dílna JITKA s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklid cukrárenské výrobny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 106.4,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 3. 2020.

Obchodní zástupce (regionální obchodník)

Zaměstnavatel HM PROFIS FACILITY s.r.o. nabízí práci na pozici "Obchodní zástupce (regionální obchodník)" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000 - 60000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 3. 2020.

Pomocný pracovník ve výrobě dekorací

Zaměstnavatel L.O.B. agency s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný pracovník ve výrobě dekorací" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 88,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Brno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 3. 2020.

Speciální pedagog ve speciálně pedagogickém centru

Zaměstnavatel Vyšší odborná škola DAKOL a Střední škola DAKOL, o nabízí práci na pozici "Speciální pedagog ve speciálně pedagogickém centru" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Petrovice u Karviné.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 3. 2020.

Ostraha - detektiv prodejny

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha - detektiv prodejny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 12100,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Břeclav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 3. 2020.

Dekoratér/ka

Zaměstnavatel L.O.B. agency s.r.o. nabízí práci na pozici "Dekoratér/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 88,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Brno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 3. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.