pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Správce vozového parku - garážmistr

Zaměstnavatel ZDAR, a.s. nabízí práci na pozici "Správce vozového parku - garážmistr" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 27000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Žďár nad Sázavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 9. 2021.

Odborní účetní mzdoví

Zaměstnavatel AKONT Kyjov s.r.o. nabízí práci na pozici "Odborní účetní mzdoví" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 10250 - 12000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kyjov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 9. 2021.

Strážný, vrátný

Zaměstnavatel OKO 69, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný, vrátný" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 106.6,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Litoměřice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 9. 2021.

Uklízečka

Zaměstnavatel MEDICA HANDICAP s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízečka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 90.5,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Sušice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 9. 2021.

Montážní pracovník sklozámečnického sortimentu

Zaměstnavatel PRO - K s.r.o. nabízí práci na pozici "Montážní pracovník sklozámečnického sortimentu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 35000 - 50000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 9. 2021.

Pracovník/ce v sociálních službách

Zaměstnavatel Domov bez zámku Náměšť nad Oslavou, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Pracovník/ce v sociálních službách" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 23000 - 33000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Náměšť nad Oslavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 9. 2021.

Pracovník na roznos letáků - pro osoby se zp

Zaměstnavatel PERFECT pure service, o.p.s. nabízí práci na pozici "Pracovník na roznos letáků - pro osoby se zp" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jeseník.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 9. 2021.

Pracovník ostrahy

Zaměstnavatel PCO - hlídací služba, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník ostrahy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 9. 2021.

Zaměstnanec úklidu - pokojská

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. nabízí práci na pozici "Zaměstnanec úklidu - pokojská" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 90.5,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Strakonice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 9. 2021.

Pracovník pro výdej stravy

Zaměstnavatel SENIORPROJEKT s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník pro výdej stravy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 19000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jevišovka.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 9. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.