pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovník / pracovnice pohřebního ústavu

Zaměstnavatel Lukáš Kverka nabízí práci na pozici "Pracovník / pracovnice pohřebního ústavu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce (maximálně 10 týdně) a nabízená mzda 140,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Nový Bydžov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 1. 2020.

Skladník/ce

Zaměstnavatel Ing. Petr Chromý, DiS nabízí práci na pozici "Skladník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 11000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 1. 2020.

Řidič/ka pro rozvoz pizz

Zaměstnavatel Marián Peterka nabízí práci na pozici "Řidič/ka pro rozvoz pizz" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 96.3,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 1. 2020.

Techničtí pracovníci

Zaměstnavatel Sicuro Services s.r.o. nabízí práci na pozici "Techničtí pracovníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 35000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Mladá Boleslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 1. 2020.

Učitel/ka 1. stupně

Zaměstnavatel Základní škola Tábor, Zborovská 2696 nabízí práci na pozici "Učitel/ka 1. stupně" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 30000 - 37000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 1. 2020.

Programátoři počítačových aplikací

Zaměstnavatel JHDATA s.r.o. nabízí práci na pozici "Programátoři počítačových aplikací" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 35000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Jindřichův Hradec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 1. 2020.

Obsluha laseru, tiskárny

Zaměstnavatel Tiskárna Delatero s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha laseru, tiskárny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 28 týdně) a nabízená mzda 11000 - 18000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Roudnice nad Labem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 1. 2020.

Recepční

Zaměstnavatel Hostel Děčín s. r. o. nabízí práci na pozici "Recepční" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 1. 2020.

Prodavač/ka, pracovník/nice copy centra

Zaměstnavatel OLYMPIA PAPÍR s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/ka, pracovník/nice copy centra" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 16500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Strakonice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 1. 2020.

Řidič - řidička mezinárodní dopravy

Zaměstnavatel ELEKTROODPADY RECYKLACE s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič - řidička mezinárodní dopravy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Trutnov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 1. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.