pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Prodavač/ka do obchodu v neratově

Zaměstnavatel Sdružení Neratov, z.s. nabízí práci na pozici "Prodavač/ka do obchodu v neratově" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17800,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Bartošovice v Orlických horách.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 6. 2020.

Skladník, manipulační dělník

Zaměstnavatel 2P SERVIS s.r.o. nabízí práci na pozici "Skladník, manipulační dělník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 16100,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Sušice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 6. 2020.

Učitel/ka

Zaměstnavatel Základní škola Pacov, nám.Svobody 321, okres Pelhř nabízí práci na pozici "Učitel/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000 - 40000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Pacov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 6. 2020.

Prodejce osobních automobilů

Zaměstnavatel AUTOMARKET EURO s. r. o. nabízí práci na pozici "Prodejce osobních automobilů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Veselí nad Lužnicí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 6. 2020.

Švadlena, šička - vyšívaná firemní loga

Zaměstnavatel TUČI s.r.o. nabízí práci na pozici "Švadlena, šička - vyšívaná firemní loga" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 23000 - 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Brno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 6. 2020.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel HFJ s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 10 týdně) a nabízená mzda 3650,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Plzeň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 6. 2020.

Učitel/ka mš

Zaměstnavatel Dětský domov, Základní škola a Mateřská škola, Kro nabízí práci na pozici "Učitel/ka mš" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 28000 - 32000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Krompach.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 6. 2020.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel Sea Clean M.B., s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 14600,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Frýdlant.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 6. 2020.

Účetní

Zaměstnavatel HFJ s.r.o. nabízí práci na pozici "Účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 10000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Plzeň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 6. 2020.

Učitel/ka pro 1. stupeň základní školy

Zaměstnavatel 13. základní škola Plzeň, Habrmannova 45, příspěvk nabízí práci na pozici "Učitel/ka pro 1. stupeň základní školy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30930 - 40320,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Plzeň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 6. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.