pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Distributor reklamních letáků

Zaměstnavatel Česká distribuční k.s. nabízí práci na pozici "Distributor reklamních letáků" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 3800 - 7600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-střed.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 7. 2021.

Specialista na telefonu

Zaměstnavatel Comdata Czech a.s. nabízí práci na pozici "Specialista na telefonu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15200 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-Žabovřesky.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 7. 2021.

Řidič dodávkového automobilu do 3,5t

Zaměstnavatel SMERO, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Řidič dodávkového automobilu do 3,5t" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 23000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kutná Hora.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 7. 2021.

Produktový specialista iqos se slovenštinou

Zaměstnavatel Comdata Czech a.s. nabízí práci na pozici "Produktový specialista iqos se slovenštinou" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000 - 32000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-Žabovřesky.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 7. 2021.

Obsluha vakuovacího stroje

Zaměstnavatel Lubomír Schwarz nabízí práci na pozici "Obsluha vakuovacího stroje" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 15000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-Královo Pole.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 7. 2021.

Telefonní konzultant/ka, administrativní pracovník/ce

Zaměstnavatel Comdata Czech a.s. nabízí práci na pozici "Telefonní konzultant/ka, administrativní pracovník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-Žabovřesky.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 7. 2021.

Barista/baristka - číšník/servírka

Zaměstnavatel ZOE EXCLUSIVE s.r.o. nabízí práci na pozici "Barista/baristka - číšník/servírka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 23000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Přerov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 7. 2021.

Dělník na třídění odpadu

Zaměstnavatel BRNOMETAL, s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělník na třídění odpadu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-střed.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 7. 2021.

Iqos specialista

Zaměstnavatel Comdata Czech a.s. nabízí práci na pozici "Iqos specialista" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 32000 - 42000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-Žabovřesky.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 7. 2021.

Ošetřovatel prasat

Zaměstnavatel Zemědělské družstvo Mečeříž nabízí práci na pozici "Ošetřovatel prasat" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Mečeříž.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 7. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.